Gå til hovedindhold

Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien

iRobotStøvsuger – tilbehørEAN: 5060359286093
Pris fra 59 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iRobot Braava jet Regøringsklude til gulvvask
59 kr
Til butik
iRobot Braava jet Regøringsklude til gulvvask billede

Produktspecifikationer

Mærke: iRobot
Kategori: Støvsuger tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 48372249
EAN: 5060359286093
Varenr.: 9407518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iRobot Braava Jet disposable cloth - mopping
66 kr
Til butik
iRobot Braava Jet disposable cloth - mopping billede

Produktinformation

Braava Jet engangsklud - mopping, 10 stk. I iRobot Braava Jet Wet Mopping klude. Braava jet® våde Moppepuder tackle snavs og pletter * med et vandaktiveret rengøringsmiddel. Rengøringsmønster med trippelpas og Vibrerende rengøringshoved tackle snavs og pletter. Mildt, vandaktiveret rengøringsmiddel inden i rengøringspuden. Kan bruges på godt lukkede gulve som hårdttræ, fliser og sten.

Produktspecifikationer

Mærke: iRobot
Kategori: Stoevsuger Tilbehoer
Artikel nr.: 48372249
EAN: 5060359286093
Varenr.: 2856658
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
iRobot Braava Rengøringsklude til gulvrengøring Blå
99 kr
Til butik
iRobot Braava Rengøringsklude til gulvrengøring Blå billede

Produktinformation

iRobot Braava rengøringsklude tilbyder et tredobbelt rengøringsmønster og en vibrerende hoveddel til at tackle snavs og pletter. Med en mild, vandaktiveret løsning er de perfekte til godt forseglede gulve som fliser og sten. Kompatible med Braava Jet 200-serien.

Produktspecifikationer

Mærke: iRobot
Vægt: 0.18g
EAN: 5060359286093
Varenr.: shopify_DK_15683060891980_57210269991244
Gå til iRobot DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
2Proshop DK66 kr105 krKøb
3WittShop DK99 kr99 krKøb
4iRobot DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien

PriceData har fulgt prisen på Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien i 184 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Rengøringsklude til gulvvask til iRobot® Braava jet® 200-serien de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 202659 kr10 kr (20%)
25. apr. 202649 kr10 kr (17%)
8. apr. 202659 kr7 kr (11%)
20. jan. 202666 kr1 kr (2%)
15. dec. 202565 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret