Gå til hovedindhold

I.R.I.S. IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0

I.R.I.S.ScannereEAN: 5420079900097
Pris fra 909 krtil 1.311 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 875 kr 22. maj

Sammenlign priser på IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IRIS IRIScan Executive 4 Scanner med papirfødning
909 kr
Til butik
IRIS IRIScan Executive 4 Scanner med papirfødning billede

Produktinformation

IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 458737
EAN: 5420079900097
Varenr.: 991487334
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0
1.007 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IrisAccess IRIScan Executive 4 - bærbar dokumentscanner med papirfødning, duplex, 600 dpi
-11%1.049 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IrisAccess IRIScan Executive 4 - bærbar dokumentscanner med papirfødning, duplex, 600 dpi billede

Produktinformation

IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0GenereltEkstra funktioner: E-mailscan til FTPscan til mappeInterfacetype: USB 2.0Størst understøttede dokumentstørrelse: 216 x 813 mmType: Scanner med papirfødning - bærbarScannerbåndAutomatisk Duplexing: JaDetaljer på scannerhastighed: 3 sekund/scan - sort/hvid - 200 dpi | 16 ipm - duplexDriftscyklus: 100 scanninger pr. dagFarvedybde (ekstern): 24-bit (16,7 millioner farver)Gråskalering opløsningsniveau (ekstern): 8-bit (256 gråfarver)Indgangstype: FarveInterpoleret opløsning: 1200 dpi x 1200 dpiOptisk opløsning: 600 dpi x 600 dpiOverensstemmelsesstandarder: TWAIN, WIAScanneregenskaber: Automatisk detektion af sidestørrelse, Auto CropScanningshastighed: 3 sek / scanScanningssensortype: Dual CISMediebehandlingMaks. dokumentstørrelse: 216 mm x 813 mmUnderstøttet dokumenttype: Almindeligt papirvisitkortplastik kortfotoEkspansion / KonnektivitetInterfacedetaljer: USB 2.0DiverseMedfølgende ledninger: 1 x USB-kabelUdstyr inkluderet: Kalibreringsp...

Produktspecifikationer

Mærke: IrisAccess
Kategori: Dokument scannere
Vægt: 0.86g
EAN: 5420079900097
Varenr.: 2104672
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IrisAccess IRIScan Executive 4 - bærbar dokumentscanner med papirfødning, duplex, 600 dpi
-11%1.069 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
I.R.I.S. IRIScan Executive 4 - Dual CIS - 600 dpi - Auto Duplex
1.121 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
IRIS IRIScan Executive 4 Scanner med papirfødning
1.159 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iris Iriscan Executive 4
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK909 kr909 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.007 kr1.007 krKøb
3Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
4Vivas DK1.069 kr1.138 krKøb
5Proshop DK1.121 kr1.121 krKøb
6Ultrashop1.159 kr1.159 krKøb
7Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0

PriceData har fulgt prisen på IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 839 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 953 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for IRIS IRIScan Executive 4 - Scanner med papirfødning - Dual CIS - Duplex - 216 x 813 mm - 600 dpi x 600 dpi - op til 100 scanninger pr. dag - USB 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026909 kr31 kr (4%)
27. maj 2026878 kr3 kr (0%)
22. maj 2026875 kr53 kr (6%)
18. maj 2026928 kr19 kr (2%)
11. maj 2026947 kr21 kr (2%)
1. maj 2026968 kr134 kr (12%)
24. apr. 20261.102 kr8 kr (1%)
23. apr. 20261.094 kr45 kr (4%)
21. apr. 20261.049 kr8 kr (1%)
22. mar. 20261.041 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret