Gå til hovedindhold

I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort

I.R.I.S.ScannereEAN: 5420079900028
Pris fra 682 krtil 1.149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 682 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IRIS IRIScan Express 4 Scanner med papirfødning
682 kr
Til butik
IRIS IRIScan Express 4 Scanner med papirfødning billede

Produktinformation

IRIS IRIScan Express 4 - Scanner med papirfødning - Contact Image Sensor (CIS) - A4/Letter - 1200 dpi - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 458510
EAN: 5420079900028
Varenr.: 989871832
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort
689,31 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IRIS IRIScan Express 4 - bærbar dokumentscanner med papirfødning, USB, 1200 dpi
-25%789 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IRIS IRIScan Express 4 - bærbar dokumentscanner med papirfødning, USB, 1200 dpi billede

Produktinformation

IRIS IRIScan Express 4 - Scanner med papirfødning - Contact Image Sensor (CIS) - A4/Letter - 1200 dpi - USBGenereltInterfacetype: USBStørst understøttede dokumentstørrelse: 216 x 297 mmType: Scanner med papirfødning - bærbarScannerbåndDetaljer på scannerhastighed: 8 ppm - sort/hvid - 300 dpiIndgangstype: FarveOptisk opløsning: 1200 dpiScanningssensortype: Contact Image Sensor (CIS)MediebehandlingDokument fødertype: ManualMaks. dokumentstørrelse: 216 mm x 297 mmUnderstøttet dokumenttype: Almindeligt papir, visitkortEkspansion / KonnektivitetInterfacedetaljer: USBDiverseMedfølgende ledninger: 1 x USB-kabelUdstyr inkluderet: KalibreringskortProgrammer / SystemkravMed software: Cardiris, Readiris Pro 14Mål og vægtBredde: 28.3 cmDybde: 5.08 cmHøjde: 3.3 cmVægt: 381 g...

Produktspecifikationer

Mærke: IrisAccess
Kategori: Dokument scannere
Vægt: 0.72g
EAN: 5420079900028
Varenr.: 2080194
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IRIS IRIScan Express 4 - bærbar dokumentscanner med papirfødning, USB, 1200 dpi
-24%809 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
I.R.I.S. IRIScan Express 4 - 1200 dpi - 216 x 297 mm
923 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iris Iriscan Express 4
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK682 kr682 krKøb
2CS MEGASTORE DK689,31 kr728,31 krKøb
3Boligcenter DK789 kr789 krKøb
4Vivas DK809 kr878 krKøb
5Proshop DK923 kr962 krKøb
6Dustin DK1.149 kr1.235,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort

PriceData har fulgt prisen på I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 682 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 914 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 682 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for I.R.I.S. IRIScan Express 4, 210 x 297 mm, 1200 x 1200 dpi, 8 sider pr. minut, 8 sider pr. minut, Skanner med papir-tilførsel, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026682 kr13 kr (2%)
31. maj 2026695 kr5,69 kr (1%)
29. maj 2026689,31 kr5,69 kr (1%)
28. maj 2026695 kr5,69 kr (1%)
26. maj 2026689,31 kr5,69 kr (1%)
25. maj 2026695 kr9,31 kr (1%)
23. maj 2026704,31 kr7,69 kr (1%)
22. maj 2026712 kr7,69 kr (1%)
19. maj 2026704,31 kr7,69 kr (1%)
18. maj 2026712 kr7,31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret