Gå til hovedindhold

INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb.

IntraSanitetEAN: 5708563007492
Pris fra 43 krtil 98,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 55,75 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 18. apr.

Sammenlign priser på INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intra køkkenvandlås 1 1/2", hvid
43 kr
Til butik
Intra køkkenvandlås 1 1/2", hvid billede

Produktinformation

Køkkenvandlås med fast gevind fra Intra. DataMål: 1 1/2" x 50 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Køkkenvaske
Farve: white
EAN: 5708563007492
Varenr.: 188865050
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Intra køkkenvandlås 1 1/2", hvid
47 kr
Til butik
Intra køkkenvandlås 1 1/2", hvid billede

Produktinformation

Tilslutning på vask 1 1/2" Tilslutning til afløb 50 mm Tilslutningsstuds til opvaskemaskine Intra, også kendt i Danmark som Juvél A/S, er ledende i Skandinavien indenfor køkkenvaske, minikøkkener samt sanitetsprodukter til det offentlige rum i rustf

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Køkkenvasken
Farve: white
EAN: 5708563007492
Varenr.: 188865050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vandlås uniiversal 11/2"-50mm
48,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vandlås Uniiversal 11/2"-50Mm
49,8 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juvel Intra juvel vandlås 50 x 11/2 uni med studs
51 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VANDLÅS UNIIVERSAL 11/2"-50MM
52,28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Intra Juvel universal vandls m. studs - 1" x 50 mm
60 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra køkkenvandlås 1 1/2", hvid
65 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
50 mm Vandlås med slangestuds hvid Juvel
70,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Intra Juvel universal vandlås, 1 1/2'' x 50 mm, hvid
98,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS43 kr43 krKøb
2BilligVVS DK47 kr47 krKøb
3CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
4MaintainIt48,75 kr48,75 krKøb
5Billigelogvvs.dk49,8 kr49,8 krKøb
6Proshop DK51 kr90 krKøb
7EL-GROSSISTEN52,28 kr52,28 krKøb
8WATTOO.DK60 kr60 krKøb
9CompletVVS65 kr65 krKøb
10VVS.dk70,75 kr70,75 krKøb
11vvsfittings.dk98,75 kr98,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb.

PriceData har fulgt prisen på INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for INTRA JUVEL Juvel vandlås Universal - Delvis samlet. 1½-40 mm vandlås og 50 mm afløb. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202643 kr4 kr (9%)
24. maj 202647 kr4 kr (9%)
17. maj 202643 kr4,5 kr (9%)
16. maj 202647,5 kr4,5 kr (10%)
12. maj 202643 kr3 kr (7%)
11. maj 202646 kr3 kr (7%)
26. apr. 202643 kr1 kr (2%)
18. apr. 202642 kr4 kr (9%)
17. apr. 202646 kr4 kr (10%)
9. mar. 202642 kr5,5 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret