Gå til hovedindhold

Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske

JuvelSanitetEAN: 6416931001254
Pris fra 402 krtil 487,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 85,75 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 402 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske
402 kr
Til butik
Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske billede

Produktinformation

Universalt komplet afløbssæt til enkeltvask, med flex overløb. Smartloc systemet leveres med praktiske teleskopudtræksrør, der forenkler monteringen samtidig med det både er flexibelt og pladsbesparende i vaskeskabet. Der er mulighed for sammenkobling af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandlåse til køkkenvask
EAN: 6416931001254
Varenr.: 2487632
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afløbssæt enkelt vask 783080 - Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske
403 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Intra Juvel Afløbssæt til enkeltkumme med strainer og vandlås
438,8 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske
480 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske
487,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk402 kr402 krKøb
2CS MEGASTORE DK403 kr442 krKøb
3EL-GROSSISTEN438,8 kr438,8 krKøb
4vvsfittings.dk480 kr480 krKøb
5VVS.dk487,75 kr487,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske

PriceData har fulgt prisen på Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske i 178 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 457 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 402 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Intra Juvel Afløbssæt til enkelt vask Universal med manuel strainer. Passer bl.a. til IKEA vaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026402 kr1 kr (0%)
21. maj 2026403 kr4 kr (1%)
20. maj 2026399 kr4 kr (1%)
15. maj 2026403 kr4 kr (1%)
14. maj 2026407 kr3 kr (1%)
10. maj 2026404 kr7 kr (2%)
5. maj 2026397 kr17 kr (4%)
3. maj 2026414 kr17 kr (4%)
30. apr. 2026397 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026398 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret