Gå til hovedindhold

Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus

Pris fra 245 krtil 339 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HiPower SP-650 650Watt
245 kr
Til butik
HiPower SP-650 650Watt billede

Produktinformation

HiPower SP-650 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4 - AC 100/240 V - 650 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882111
EAN: 4260133125933
Varenr.: 998156747
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech strømforsyning 650W HIPOWER SP-650 1X 120mm blæser i detailleddet
272 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus
295 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX - Inter-Tech HiPower SP-650 650 W
-12%299 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX - Inter-Tech HiPower SP-650 650 W
-11%319 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HiPower SP-650 650Watt
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK245 kr245 krKøb
2CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
3Proshop DK295 kr334 krKøb
4Boligcenter DK299 kr299 krKøb
5Vivas DK319 kr388 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus i 184 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Inter-Tech HiPower SP-650 Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026245 kr35 kr (13%)
26. maj 2026280 kr2 kr (1%)
25. maj 2026278 kr2 kr (1%)
24. maj 2026276 kr3 kr (1%)
23. maj 2026279 kr2 kr (1%)
22. maj 2026277 kr1 kr (0%)
21. maj 2026276 kr3 kr (1%)
20. maj 2026279 kr1 kr (0%)
18. maj 2026278 kr2 kr (1%)
17. maj 2026276 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret