Gå til hovedindhold

Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå

IntensoElektronikEAN: 4034303028498
Pris fra 119 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso XS10000 Powerbank - Blå - 10000 mAh
119 kr
Til butik
Intenso XS10000 Powerbank - Blå - 10000 mAh billede

Produktinformation

Powerbank, 10000 mAh, 3.1 A, 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C), blå

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 7313535
EAN: 4034303028498
Varenr.: 3072721
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso XS10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Blå
123 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå billede

Produktinformation

Intenso XS10000 - Powerbank - 10000 mAh - 3.1 A - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - blåGenereltBredde: 9.1 cmDesignet til: MobiltelefonDybde: 6.3 cmFås i farverne: BlåFriholdelsesklausul for billedfarve: Det viste produktbillede kan være en anden farveHøjde: 2.2 cmProdukttype: PowerbankVægt: 182 gStrømenhedAntal inputstikforbindelser: 2Egenskaber: Kortslutningsbeskyttelseoveropladnings beskyttelseoverspændingsbeskyttelsestrømstødsbeskyttelseudladningsbeskyttelseUSB-C kombineret I/O-porthurtigopladendeForsynet spænding: 5 VInput-stik: 5 pin Micro-USB Type B, 24 pin USB-CMax. elektrisk strøm: 3.1 ANødvendig spænding: 5 VOutput-stikforbindelser: Total 2: 4 pin USB Type A, 24 pin USB-CBatteriEgenskaber: BatteriniveauindikatorKapacitet: 10000 mAhTeknologi: Litium-polymerDiverseMedfølgende ledninger: USB-C til USB-A kabel...

Produktspecifikationer

Mærke: INTENSO
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.31g
EAN: 4034303028498
Varenr.: 2175682
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intenso XS10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Blå
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2CompuMail DK123 kr123 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå

PriceData har fulgt prisen på Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå i 174 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Intenso XS10000 powerbank 10.000 mAh - 1x USB-A + 1x USB-C - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026119 kr2 kr (2%)
30. maj 2026117 kr3 kr (3%)
29. maj 2026114 kr3 kr (3%)
27. maj 2026117 kr3 kr (3%)
25. maj 2026114 kr2 kr (2%)
20. maj 2026112 kr4 kr (4%)
13. maj 2026108 kr2 kr (2%)
8. maj 2026110 kr1 kr (1%)
6. maj 2026109 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026108 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret