Gå til hovedindhold

Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort.

IntensoElektronikEAN: 4034303029563
Pris fra 140 krtil 260 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 20. maj

Sammenlign priser på Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso XS20000 Powerbank 20000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Sort
140 kr
Til butik
Intenso XS20000 Powerbank 20000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Intenso XS20000 - Powerbank - 20000 mAh - 3.1 A - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Artikel nr.: 7313550
EAN: 4034303029563
Varenr.: 995829740
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso XS20000 Powerbank - Sort - 20000 mAh
157 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Intenso Powerbank XS20000 20.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Sort - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Intenso Powerbank XS20000 20.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Sort - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Intenso Powerbank XS20000 20.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Sort - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Intenso Powerbank XS20000 20.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Sort - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til Newstuff.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Intenso Powerbank XS20000 20.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Sort - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intenso XS20000 Powerbank 20000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Sort
199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Intenso Powerbank 20.000 mAh Output: USB-A + USB-C, Input: Micro USB + USB-C
211,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Intenso Powerbank, 20.000 mAh
232 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Intenso Power Bank XS20000 black Powerbank
249,95 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
-26%260 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK140 kr140 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3Outmore.dk169 kr169 krKøb
4MAXiPRO169 kr169 krKøb
5Bikepack.dk169 kr169 krKøb
6Batteri-salg.dk169 kr169 krKøb
7Newstuff.dk169 kr169 krKøb
8Ultrashop199 kr199 krKøb
9vvsfittings.dk211,25 kr211,25 krKøb
10WATTOO.DK232 kr232 krKøb
11Homeshop DK249,95 kr249,95 krKøb
12Superprice.dk260 kr260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort.

PriceData har fulgt prisen på Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort. i 185 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh. Sort. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026140 kr19 kr (12%)
27. maj 2026159 kr7 kr (5%)
24. maj 2026152 kr3 kr (2%)
23. maj 2026149 kr9 kr (6%)
22. maj 2026140 kr8 kr (5%)
21. maj 2026148 kr11 kr (8%)
20. maj 2026137 kr3 kr (2%)
18. maj 2026140 kr3 kr (2%)
17. maj 2026137 kr3 kr (2%)
16. maj 2026140 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret