Gå til hovedindhold

Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600

IntensoHarddiskeEAN: 4034303025916
Pris fra 648 krtil 950 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600
648 kr
Til butik
Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600 billede

Produktinformation

Intenso TOP - SSD - 512 GB - intern - M.2 2280 - SATA 6Gb/s

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Artikel nr.: 3832450
EAN: 4034303025916
Varenr.: 992828424
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600
719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600
829 kr
Til butik
Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600 billede

Produktinformation

Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600 Opgrader din computers ydeevne med Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600. Denne højkvalitets SSD leverer hurtige læse- og skrivehastigheder, hvilket gør det muligt at starte din enhed op og indlæse programmet hurtigt. Med e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Kategori: USB)
EAN: 4034303025916
Varenr.: 38992
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Intenso SSD TOP 512GB M.2 SATA-600 - GEEKD.dk
950 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK648 kr648 krKøb
2Proshop DK719 kr758 krKøb
3Ultrashop829 kr829 krKøb
4Geekd950 kr950 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600

PriceData har fulgt prisen på Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 691 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 494 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 31% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Intenso SSD Top - 512GB - M.2 2280 - SATA-600 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026648 kr22 kr (3%)
27. maj 2026670 kr1 kr (0%)
20. maj 2026669 kr11 kr (2%)
14. maj 2026680 kr4 kr (1%)
9. maj 2026684 kr7 kr (1%)
2. maj 2026691 kr17 kr (3%)
30. apr. 2026674 kr17 kr (2%)
29. apr. 2026691 kr17 kr (3%)
27. apr. 2026674 kr17 kr (2%)
24. apr. 2026691 kr17 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret