Gå til hovedindhold

NKT Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter)

NKTInstallationskablerEAN: 5907802050613
Pris fra 133 krtil 102.379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 102.246 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 15. maj

Sammenlign priser på Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabel NOIKLX 90 Dca 5G6, lysegr, T500 - pr. meter
133 kr
Til butik
Kabel NOIKLX 90 Dca 5G6, lysegr, T500 - pr. meter billede

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: WATTOO.DK Mrker NKT
EAN: 5907802050613
Varenr.: 3033878374
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABEL 5G6 NOIKLX 90 DCA LYSEGRÅ TR500
147,17 kr
Til butik
KABEL 5G6 NOIKLX 90 DCA LYSEGRÅ TR500 billede

Produktinformation

Anvendelse: NOIKLX 90 Dca er registreret i databasen for byggeprodukter, som kan anvendes i Svanemærket byggeri. Let installationskabel til fast installation, hvor der stilles krav til anvendelse af et miljørigtigt halogenfrit kabel. Til installation i tø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Lyskilder
EAN: 5907802050613
Varenr.: 15844228563279
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabel 5g6 noiklx 90 dca lysegrå tr500
162,5 kr
Til butik
Kabel 5g6 noiklx 90 dca lysegrå tr500 billede

Produktinformation

Anvendelse: Let installationskabel til fast installation, hvor der stilles krav til anvendelse af et miljørigtigt halogenfrit kabel. Til installation i tørre og våde rum, udendørs i fri luft eller i jorden. Kan indmures og indstøbes direkte. Uegnet til in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: kabel til fast installation
EAN: 5907802050613
Varenr.: 3033878374
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter)
102.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK133 kr133 krKøb
2EL-GROSSISTEN147,17 kr147,17 krKøb
3MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK102.379 kr102.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter)

PriceData har fulgt prisen på Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 102.379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.110 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 99% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr500 - (500 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026133 kr14,17 kr (10%)
26. maj 2026147,17 kr14,17 kr (11%)
23. maj 2026133 kr14,17 kr (10%)
22. maj 2026147,17 kr14,17 kr (11%)
16. maj 2026133 kr40 kr (43%)
15. maj 202693 kr54,17 kr (37%)
10. maj 2026147,17 kr43,86 kr (42%)
9. maj 2026103,31 kr34,39 kr (25%)
7. maj 2026137,7 kr24,8 kr (15%)
6. maj 2026162,5 kr24,8 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret