Gå til hovedindhold

NKT Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter)

NKTInstallationskablerEAN: 5907802050637
Pris fra 133 krtil 51.223 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51.090 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabel 5G6 NOIKLX 90 Dca lysegr TR250 - pr. meter
133 kr
Til butik
Kabel 5G6 NOIKLX 90 Dca lysegr TR250 - pr. meter billede

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: WATTOO.DK Mrker NKT
EAN: 5907802050637
Varenr.: 3033878361
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABEL 5G6 NOIKLX 90 DCA LYSEGRÅ TR250
147,17 kr
Til butik
KABEL 5G6 NOIKLX 90 DCA LYSEGRÅ TR250 billede

Produktinformation

Anvendelse: NOIKLX 90 Dca er registreret i databasen for byggeprodukter, som kan anvendes i Svanemærket byggeri. Let installationskabel til fast installation, hvor der stilles krav til anvendelse af et miljørigtigt halogenfrit kabel. Til installation i tø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Lyskilder
EAN: 5907802050637
Varenr.: 15840145310031
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabel 5g6 noiklx 90 dca lysegrå tr250
162,5 kr
Til butik
Kabel 5g6 noiklx 90 dca lysegrå tr250 billede

Produktinformation

Anvendelse: Let installationskabel til fast installation, hvor der stilles krav til anvendelse af et miljørigtigt halogenfrit kabel. Til installation i tørre og våde rum, udendørs i fri luft eller i jorden. Kan indmures og indstøbes direkte. Uegnet til in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: kabel til fast installation
EAN: 5907802050637
Varenr.: 3033878361
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter)
51.223 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK133 kr133 krKøb
2EL-GROSSISTEN147,17 kr147,17 krKøb
3MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK51.223 kr51.223 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter)

PriceData har fulgt prisen på Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 48.533 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.254 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Installationskabel NOIKLX 90° Dca 5G6 Lysegrå Tr250 - (250 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026133 kr14,17 kr (10%)
26. maj 2026147,17 kr14,17 kr (11%)
23. maj 2026133 kr14,17 kr (10%)
22. maj 2026147,17 kr14,17 kr (11%)
11. maj 2026133 kr5 kr (4%)
9. maj 2026138 kr
7. maj 2026137,7 kr
6. maj 2026138 kr
21. mar. 2026137,7 kr24,8 kr (15%)
20. mar. 2026162,5 kr24,8 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret