Gå til hovedindhold

Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot

Scan ProductsLamperEAN: 5713080130196
Pris fra 710 krtil 865 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 665 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 710 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Inna Skiltebelysning 230V 15W 3000K IP54 Antracitgrå.
710 kr
Til butik
Scan Products Inna Skiltebelysning 230V 15W 3000K IP54 Antracitgrå. billede

Produktinformation

Inna Skiltebelysning 230V 15W 3000K IP54 Antracitgrå. Produkt beskrivelse: Inna er et alsidigt skilte- og facadearmatur, som kananvendes inden- og udendørs på væg og loft, samt i jordenved brug af jordspyd (tilbehør).Inna er egnet til oplysning af skilte, facader m.m.Armaturet er udført i trykstøbt aluminium og leveres ifarverne antracitgrå...

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 13019
EAN: 5713080130196
Varenr.: 2753456
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Inna skiltespot, antracitgrå
-4%764 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Inna skiltespot, antracitgrå billede

Produktinformation

Oplys skiltet med Scan Products-skiltespot Inna-skiltespot er en alsidig form for lampe designet til både indendørs og udendørs anvendelse. Kan monteres på vægge eller lofter. Lampen er ideel til at oplyse skilte, facader og lignende strukturer. Inna best...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørslamper
Farve: anthracite
Størrelse: 580x136 mm
EAN: 5713080130196
Varenr.: 6640100034
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inna Skiltespot 580 mm Antracitgrå 3000K 1090lm 15W Indendørs/udendørs IP54
783 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Inna skiltespot, antracitgrå
799 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Inna skiltespot, antracitgrå
799 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot
831 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Inna Skiltespot 580 mm Antracitgrå 3000K 1090lm 15W Indendørs/udendørs IP54
840,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Inna skiltespot, antracitgrå
865 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK710 kr749 krKøb
2Greenline764 kr764 krKøb
3CS MEGASTORE DK783 kr822 krKøb
4LampeGuru.dk799 kr799 krKøb
5LavprisVVS799 kr799 krKøb
6Elvvs.dk831 kr831 krKøb
7EL-GROSSISTEN840,75 kr840,75 krKøb
8BilligVVS DK865 kr865 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot i 183 dage. Laveste pris i perioden er 636 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 724 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 682 kr.

Den nuværende pris på 710 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Scan Products 13019 - Inna LED 15W 3000K m/580mm arm - Antracitgrå, facadespot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026710 kr45 kr (7%)
24. apr. 2026665 kr45 kr (6%)
23. apr. 2026710 kr45 kr (7%)
3. apr. 2026665 kr45 kr (6%)
3. mar. 2026710 kr71 kr (11%)
3. feb. 2026639 kr26 kr (4%)
1. feb. 2026665 kr45 kr (6%)
31. jan. 2026710 kr45 kr (7%)
24. jan. 2026665 kr45 kr (6%)
23. jan. 2026710 kr45 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret