Gå til hovedindhold

Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot

Scan ProductsLamperEAN: 5713080130172
Pris fra 622 krtil 855 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 584 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 622 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Inna Spot 230V 15W 3000K IP54 Sort.
622 kr
Til butik
Scan Products Inna Spot 230V 15W 3000K IP54 Sort. billede

Produktinformation

Inna Spot 230V 15W 3000K IP54 Sort. Produkt beskrivelse: Inna er et alsidigt skilte- og facadearmatur, som kananvendes inden- og udendørs på væg og loft, samt i jordenved brug af jordspyd (tilbehør).Inna er egnet til oplysning af skilte, facader m.m.Armaturet er udført i trykstøbt aluminium og leveres ifarverne antracitgrå eller sort, og forberedt...

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 13017
EAN: 5713080130172
Varenr.: 2753457
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Inna havespot, sort
-14%659 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Inna havespot, sort billede

Produktinformation

LED-vægspot eller -havespot til husets udeareal Inna-have/vægspot er en alsidig form for lampe, der er designet til både indendørs og udendørs anvendelse. Spotten kan monteres på vægge, lofter eller direkte i jorden ved hjælp af det et jordspyd (ekstrauds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning
Farve: black
Størrelse: 136 x 210 x 100 mm
EAN: 5713080130172
Varenr.: 6640100021
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Inna havespot, sort
659 kr
Til butik
Scan Products Inna havespot, sort billede

Produktinformation

Inna havespot i sort Inna havespot er et robust og alsidigt armatur til både indendørs og udendørs brug. Den sorte havespot er fremstillet i pulverlakeret aluminium og har et stilrent design, der passer til de fleste facader og skilte. Med en IP54-klassif...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs væglamper
Farve: black
Størrelse: 136 x 210 x 100 mm
EAN: 5713080130172
Varenr.: 6640100021
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Inna havespot, sort
-6%674 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inna Spot 210 mm Sort 3000K 1090lm 15W Indendørs/udendørs IP54
674 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Inna Spot 210 mm Sort 3000K 1090lm 15W Indendørs/udendørs IP54
736,03 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Inna havespot, sort
749 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot
855 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK622 kr661 krKøb
2LavprisVVS659 kr659 krKøb
3LampeGuru.dk659 kr659 krKøb
4Greenline674 kr674 krKøb
5CS MEGASTORE DK674 kr713 krKøb
6EL-GROSSISTEN736,03 kr736,03 krKøb
7BilligVVS DK749 kr749 krKøb
8Elvvs.dk855 kr855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot i 182 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 622 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 597 kr.

Den nuværende pris på 622 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Scan Products 13017 - Inna LED 15W 3000K m/210mm arm - sort, facadespot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026622 kr38 kr (7%)
24. apr. 2026584 kr38 kr (6%)
23. apr. 2026622 kr38 kr (7%)
3. apr. 2026584 kr38 kr (6%)
3. mar. 2026622 kr47 kr (8%)
3. feb. 2026575 kr9 kr (2%)
1. feb. 2026584 kr38 kr (6%)
31. jan. 2026622 kr38 kr (7%)
24. jan. 2026584 kr38 kr (6%)
23. jan. 2026622 kr38 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret