Gå til hovedindhold

In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas

DCWVæglampebeslagEAN: 3700677624482
Pris fra 6.333 krtil 6.369 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.503,75 kr 20. mar.

Sammenlign priser på In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6333 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In The Tube væglampe 100-500, sølv
-2%6.333 kr
Før 6.475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Tube væglampe 100-500, sølv billede

Produktinformation

In The Tube væglampe 100-500, sølv med sølv mesh fra DCW éditions - designet af Dominique Perrault & Gaëlle Lauriot Prévost. In The Tube væglampen har et industrielt og tidsløst design, der vil passe ind i enhver indretning. Den unikke væglampe findes i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: In The Tube
Kategori: In the Tube
EAN: 3700677624482
Varenr.: TUBE 100 500 SIL
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas
-2%6.369 kr
Før 6.475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas billede

Produktinformation

In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh syder på trods af sin enkle silhuet af kreativ energi. Lampen er gjort i silikone, aluminium, rustfrit stål og borosilikat glas, hvilket tilsammen giver en fuldstændig uhørt standhaftighed grænsende til det ubrydelige. Ikke desto mindre er formen ligeså enkel som den er genial. Den lysende cylinder leder tankerne i retning af vidundermaskiner fra en Jules Verne roman eller det seneste udstyr fra Ian Flemmings Q. Hængende i hjemmet vil det stilede udtryk ikke være til at overse. Det bløde behagelig lys diffuseres blidt ud igennem lokalet, hvor der spreder sin en indbydende og afslappet atmosfære. Med sin kompakte størrelse er det særdeles ligetil at finde en flot plads til den fleksible In The Tube, der vil få især det moderne hjem til at poppe med stil og elegance.

Produktspecifikationer

Mærke: DCW
Kategori: Væglamper
Materiale: Glas
Artikel nr.: TUBE 100 500 SIL
EAN: 3700677624482
Varenr.: 70002084

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk6.333 kr6.333 krKøb
2Lampemesteren DK6.369 kr6.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas

PriceData har fulgt prisen på In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas i 88 dage. Laveste pris i perioden er 5.503,75 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 6.405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.040 kr.

Den nuværende pris på 6.333 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for In The Tube 100-500 Væglampe Silver-Silver Mesh DCW - Stue - Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20266.333 kr36 kr (1%)
16. maj 20266.369 kr36 kr (1%)
15. maj 20266.333 kr3 kr (0%)
10. maj 20266.330 kr168 kr (3%)
9. maj 20266.162 kr658 kr (12%)
3. maj 20265.504 kr450 kr (8%)
2. maj 20265.954 kr450 kr (8%)
22. apr. 20265.504 kr
20. mar. 20265.503,75 kr901,25 kr (14%)
7. mar. 20266.405 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret