Gå til hovedindhold

In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal

DCWVæglampebeslagEAN: 3700677612922
Pris fra 4.560 krtil 4.581 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (0% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.265 kr 17. maj

Sammenlign priser på In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4560 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In The Sun 380 væglampe/loftlampe, sølv/guld
-2%4.560 kr
Før 4.660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 380 væglampe/loftlampe, sølv/guld billede

Produktinformation

In The Sun 380 væglampe/loftlampe, sølv/guld fra DCW éditions - designet af Dominique Perrault & Gaëlle Lauriot-Prévost. In The Sun blev designet til renovationen af Pavillion Dufour ved Chateau de Versailles. Perrault og Lauriot-Prévost ville skabe en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: In the Sun
Kategori: In the Sun
EAN: 3700677612922
Varenr.: ITS W 380 SIL-GO
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal
-2%4.581 kr
Før 4.660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal billede

Produktinformation

”In The Sun” fra franske DCW er en festlig og anderledes lampe, som helt sikkert vil skabe opmærksomhed og se fantastisk ud, hvor end den placeres. Lampen, som kommer i flere kombinationer mellem guld og sølv, kaster et smukt og dristigt lys i rummet, og resultatet er en helt speciel atmosfære. Det var under renovering af ”Pavillion Dufour” på slottet i Versailles, at designerne Dominique Perrault og Gaëlle Lauriot-Prévost fandt på ideen til lampen, som en hyldest til Solkongen og til fortidens dyrkelse af solen. Skal du også have et skud ekstra solskin hjemme hos dig, burde In The Sun helt sikkert flytte ind!

Produktspecifikationer

Mærke: DCW
Kategori: Væglamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: ITS W 380 SIL-GOL
EAN: 3700677612922
Varenr.: 70001996

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk4.560 kr4.560 krKøb
2Lampemesteren DK4.581 kr4.581 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.065 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 4.660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.448 kr.

Den nuværende pris på 4.560 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for In The Sun 380 Væglampe Sølv/Guld DCW - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.560 kr10 kr (0%)
31. maj 20264.550 kr19 kr (0%)
30. maj 20264.531 kr30 kr (1%)
29. maj 20264.501 kr15 kr (0%)
28. maj 20264.486 kr44 kr (1%)
26. maj 20264.442 kr44 kr (1%)
20. maj 20264.398 kr133 kr (3%)
17. maj 20264.265 kr132 kr (3%)
16. maj 20264.397 kr132 kr (3%)
4. maj 20264.265 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret