Gå til hovedindhold

In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal

DCWVæglampebeslagEAN: 3700677612939

Sammenlign priser på In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3261 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In The Sun 270 væglampe/loftlampe, guld/sølv
-15%3.261 kr
Før 3.820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 270 væglampe/loftlampe, guld/sølv billede

Produktinformation

In The Sun 270 væglampe/loftlampe, guld/sølv fra DCW éditions - designet af Dominique Perrault & Gaëlle Lauriot-Prévost. In The Sun blev designet til renovationen af Pavillion Dufour ved Chateau de Versailles. Perrault og Lauriot-Prévost ville skabe en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: In the Sun
Kategori: In the Sun
EAN: 3700677612939
Varenr.: ITS W 270 GOL-SIL
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal
-15%3.261 kr
Før 3.820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal billede

Produktinformation

”In The Sun” fra franske DCW er en festlig og anderledes lampe, som helt sikkert vil skabe opmærksomhed og se fantastisk ud, hvor end den placeres. Lampen, som kommer i flere kombinationer mellem guld og sølv, kaster et smukt og dristigt lys i rummet, og resultatet er en helt speciel atmosfære. Det var under renovering af ”Pavillion Dufour” på slottet i Versailles, at designerne Dominique Perrault og Gaëlle Lauriot-Prévost fandt på ideen til lampen, som en hyldest til Solkongen og til fortidens dyrkelse af solen. Skal du også have et skud ekstra solskin hjemme hos dig, burde In The Sun helt sikkert flytte ind!

Produktspecifikationer

Mærke: DCW
Kategori: Væglamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: ITS W 270 GOL-SIL
EAN: 3700677612939
Varenr.: 70000159

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.261 kr3.261 krKøb
2Lampemesteren DK3.261 kr3.261 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal i 169 dage. Laveste pris i perioden er 3.085 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 3.820 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.436 kr.

Den nuværende pris på 3.261 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for In The Sun 270 Væglampe Guld/Sølv DCW - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.261 kr35 kr (1%)
17. maj 20263.296 kr1 kr (0%)
16. maj 20263.295 kr2 kr (0%)
8. maj 20263.297 kr1 kr (0%)
5. maj 20263.296 kr1 kr (0%)
4. maj 20263.297 kr1 kr (0%)
1. maj 20263.298 kr4 kr (0%)
30. apr. 20263.302 kr12 kr (0%)
28. apr. 20263.314 kr34 kr (1%)
27. apr. 20263.348 kr101 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret