Gå til hovedindhold

In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium

DCWLamperEAN: 3700677612991

Sammenlign priser på In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4011 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In The Sun 270 pendel, sølv/guld
-8%4.011 kr
Før 4.380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 270 pendel, sølv/guld billede

Produktinformation

In The Sun 270 pendel, sølv/guld fra DCW éditions - designet af Dominique Perrault & Gaëlle Lauriot-Prévost. In The Sun blev designet til renovationen af Pavillion Dufour ved Chateau de Versailles. Perrault og Lauriot-Prévost ville skabe en hyldest til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: In the Sun
Kategori: In the Sun
EAN: 3700677612991
Varenr.: ITS P 270 SIL-GOL
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium
-8%4.011 kr
Før 4.380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

”In The Sun” fra franske DCW er en festlig og anderledes lampe, som helt sikkert vil skabe opmærksomhed og se fantastisk ud, hvor end den placeres. Lampen, som kommer i flere kombinationer mellem guld og sølv, kaster et smukt og dristigt lys i rummet, og resultatet er en helt speciel atmosfære. Det var under renovering af ”Pavillion Dufour” på slottet i Versailles, at designerne Dominique Perrault og Gaëlle Lauriot-Prévost fandt på ideen til lampen, som en hyldest til Solkongen og til fortidens dyrkelse af solen. Skal du også have et skud ekstra solskin hjemme hos dig, burde In The Sun helt sikkert flytte ind!

Produktspecifikationer

Mærke: DCW
Kategori: Pendler
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: ITS P 270 SIL-GOL
EAN: 3700677612991
Varenr.: 70000312

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk4.011 kr4.011 krKøb
2Lampemesteren DK4.011 kr4.011 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.515 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 4.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.999 kr.

Den nuværende pris på 4.011 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for In The Sun 270 Pendel Sølv/Guld DCW - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264.011 kr1 kr (0%)
21. maj 20264.012 kr6 kr (0%)
18. maj 20264.018 kr28 kr (1%)
26. apr. 20264.046 kr139 kr (3%)
21. apr. 20264.185 kr94 kr (2%)
19. apr. 20264.279 kr94 kr (2%)
14. apr. 20264.185 kr133 kr (3%)
24. mar. 20264.318 kr2 kr (0%)
7. mar. 20264.320 kr140 kr (3%)
15. feb. 20264.180 kr140 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret