Gå til hovedindhold

In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium

DCWLamperEAN: 3700677613011

Sammenlign priser på In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3009 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In The Sun 190 pendel, guld/sølv
-15%3.009 kr
Før 3.540 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 190 pendel, guld/sølv billede

Produktinformation

In The Sun 190 pendel, guld/sølv fra DCW éditions - designet af Dominique Perrault & Gaëlle Lauriot-Prévost. In The Sun blev designet til renovationen af Pavillion Dufour ved Chateau de Versailles. Perrault og Lauriot-Prévost ville skabe en hyldest til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: In the Sun
Kategori: In the Sun
EAN: 3700677613011
Varenr.: ITS P 190 P190 GOL-SIL
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium
-15%3.009 kr
Før 3.540 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

”In The Sun” fra franske DCW er en festlig og anderledes lampe, som helt sikkert vil skabe opmærksomhed og se fantastisk ud, hvor end den placeres. Lampen, som kommer i flere kombinationer mellem guld og sølv, kaster et smukt og dristigt lys i rummet, og resultatet er en helt speciel atmosfære. Det var under renovering af ”Pavillion Dufour” på slottet i Versailles, at designerne Dominique Perrault og Gaëlle Lauriot-Prévost fandt på ideen til lampen, som en hyldest til Solkongen og til fortidens dyrkelse af solen. Skal du også have et skud ekstra solskin hjemme hos dig, burde In The Sun helt sikkert flytte ind!

Produktspecifikationer

Mærke: DCW
Kategori: Pendler
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: ITS P 190 GOL-SIL
EAN: 3700677613011
Varenr.: 70000701

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.009 kr3.009 krKøb
2Lampemesteren DK3.009 kr3.009 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.710 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 3.350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.060 kr.

Den nuværende pris på 3.009 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for In The Sun 190 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.009 kr39 kr (1%)
27. apr. 20263.048 kr119 kr (4%)
24. apr. 20263.167 kr87 kr (3%)
17. apr. 20263.080 kr126 kr (4%)
16. apr. 20263.206 kr54 kr (2%)
14. apr. 20263.260 kr2 kr (0%)
24. mar. 20263.262 kr2 kr (0%)
6. mar. 20263.260 kr35 kr (1%)
5. mar. 20263.225 kr40 kr (1%)
4. mar. 20263.185 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret