Gå til hovedindhold

In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium

DCWLamperEAN: 3700677613004

Sammenlign priser på In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4000 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In The Sun 270 pendel, guld/sølv
-9%4.000 kr
Før 4.380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 270 pendel, guld/sølv billede

Produktinformation

In The Sun 270 pendel, guld/sølv fra DCW éditions - designet af Dominique Perrault & Gaëlle Lauriot-Prévost. In The Sun blev designet til renovationen af Pavillion Dufour ved Chateau de Versailles. Perrault og Lauriot-Prévost ville skabe en hyldest til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: In the Sun
Kategori: In the Sun
EAN: 3700677613004
Varenr.: ITS P 270 GOL-SIL
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium
-4%4.000 kr
Før 4.185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

”In The Sun” fra franske DCW er en festlig og anderledes lampe, som helt sikkert vil skabe opmærksomhed og se fantastisk ud, hvor end den placeres. Lampen, som kommer i flere kombinationer mellem guld og sølv, kaster et smukt og dristigt lys i rummet, og resultatet er en helt speciel atmosfære. Det var under renovering af ”Pavillion Dufour” på slottet i Versailles, at designerne Dominique Perrault og Gaëlle Lauriot-Prévost fandt på ideen til lampen, som en hyldest til Solkongen og til fortidens dyrkelse af solen. Skal du også have et skud ekstra solskin hjemme hos dig, burde In The Sun helt sikkert flytte ind!

Produktspecifikationer

Mærke: DCW
Kategori: Pendler
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: ITS P 270 GOL-SIL
EAN: 3700677613004
Varenr.: 70000160

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk4.000 kr4.000 krKøb
2Lampemesteren DK4.000 kr4.000 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.515 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 4.185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.959 kr.

Den nuværende pris på 4.000 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for In The Sun 270 Pendel Guld/Sølv DCW - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.000 kr11 kr (0%)
29. maj 20264.011 kr1 kr (0%)
27. maj 20264.010 kr5 kr (0%)
26. maj 20264.005 kr23 kr (1%)
19. maj 20263.982 kr115 kr (3%)
16. maj 20263.867 kr179 kr (4%)
26. apr. 20264.046 kr139 kr (3%)
7. mar. 20264.185 kr5 kr (0%)
15. feb. 20264.180 kr120 kr (3%)
14. feb. 20264.060 kr45 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret