Gå til hovedindhold

Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera

IMOUOvervågningskameraerEAN: 6976391038936
Pris fra 265 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 1. maj

Sammenlign priser på Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kamera IMOU Cruiser SE+ 3MP IPC-K7CP-3H1WE
265 kr
Til butik
Kamera IMOU Cruiser SE+ 3MP IPC-K7CP-3H1WE billede

Produktinformation

Kamera IMOU Cruiser SE+ 3MP IPC-K7CP-3H1WE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IPC-K7CP-3H1WE
EAN: 6976391038936
Varenr.: 1002329008
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
360° lauko Wi-Fi kamera IMOU Cruiser SE+ 3MP
268 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU 360° Outdoor Wi-Fi Camera Cruiser SE+ 3MP
268 kr
Til butik
IMOU 360° Outdoor Wi-Fi Camera Cruiser SE+ 3MP billede

Produktinformation

IMOU Cruiser SE+ 3MP er et avanceret overvågningskamera, der giver fuld beskyttelse til dit hjem året rundt. Med intelligent sporing, tovejskommunikation og et roterende design er den ideel til krævende brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: IMOU
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: IPC-K7CP-3H1WE
EAN: 6976391038936
Varenr.: 3318316
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK265 kr265 krKøb
2CS MEGASTORE DK268 kr307 krKøb
3Proshop DK268 kr307 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera

PriceData har fulgt prisen på Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera i 184 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Imou Cruiser SE+ 3MP udendørs IP-overvågningskamera de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026265 kr6 kr (2%)
11. maj 2026259 kr4 kr (2%)
1. maj 2026255 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026256 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026259 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026263 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026266 kr6 kr (2%)
14. apr. 2026272 kr7 kr (3%)
13. apr. 2026265 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026262 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret