Gå til hovedindhold

Dahua Technology Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord

Pris fra 504 krtil 779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU Cruiser Dual - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat)
504 kr
Til butik
IMOU Cruiser Dual - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) billede

Produktspecifikationer

Mærke: DAHUA
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 4
Artikel nr.: Cruiser Dual 6MP
EAN: 6971927239559
Varenr.: 21046423
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord
519 kr
Til butik
Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord billede

Produktinformation

Imou Cruiser Dual 6MP Trådløs IP-sikkerhedskamera Følg med i din ejendom som aldrig før med Imou Cruiser Dual 6MP trådløs IP-sikkerhedskamera. Med en imponerende opløsning på 2304 x 1296 pixel, får du krystalklare billeder, der fanger selv de mindste deta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6971927239559
Varenr.: 107719
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IMOU IPCam CruiseDual 6MP WLAN 1296P IR 30m
608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Imou Cruiser Dual 6MP udendørs IP-kamera med Wi‑Fi 6 og PTZ
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Imou Cruiser Dual 6MP udendørs IP-kamera med Wi‑Fi 6 og PTZ
-1%779 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK504 kr543 krKøb
2Ultrashop519 kr519 krKøb
3CompuMail DK608 kr608 krKøb
4Boligcenter DK759 kr759 krKøb
5Vivas DK779 kr858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord

PriceData har fulgt prisen på Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord i 99 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 487 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Imou Cruiser Dual 6MP Tårn IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Skrivebord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026504 kr21 kr (4%)
27. maj 2026483 kr46 kr (11%)
22. maj 2026437 kr61 kr (12%)
19. maj 2026498 kr15 kr (3%)
18. maj 2026483 kr46 kr (11%)
14. maj 2026437 kr82 kr (16%)
7. maj 2026519 kr21 kr (4%)
6. maj 2026498 kr90 kr (22%)
30. apr. 2026408 kr29 kr (7%)
25. apr. 2026437 kr82 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret