Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318793638601
Pris fra 175 krtil 293,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 118,75 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173,4 kr 7. maj

Sammenlign priser på IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
1/2 FPL VINKL.VGFSTE
175 kr
Til butik
1/2 FPL VINKL.VGFSTE billede

Produktspecifikationer

Mærke: IMI
Kategori: WATTOO.DK Mrker IMI
EAN: 7318793638601
Varenr.: 044272004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet
182 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vægfæste 1/2"
209 kr
Til butik
IMI TA FPL vægfæste 1/2" billede

Produktinformation

IMI TA FPL vægfæste 1/2". Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varme- og køleanlæg

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318793638601
Varenr.: 044272004
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vægfæste 1/2"
229 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA dækvinkel 1/2'' - 1/2''. Muffe-nippel. Forkromet messing
293,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK175 kr175 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3LavprisVVS209 kr209 krKøb
4BilligVVS DK229 kr229 krKøb
5vvsfittings.dk293,75 kr293,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet

PriceData har fulgt prisen på IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet i 163 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for IMI TA FPL vægfæste 1/2 m/p - IMI TA FPL dækvinkel 1/2x1/2 muffe/nippel forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026175 kr1,6 kr (1%)
7. maj 2026173,4 kr1,6 kr (1%)
6. maj 2026175 kr1,6 kr (1%)
21. mar. 2026173,4 kr1,6 kr (1%)
20. mar. 2026175 kr1,6 kr (1%)
17. mar. 2026173,4 kr1,6 kr (1%)
16. mar. 2026175 kr1,6 kr (1%)
4. mar. 2026173,4 kr1,6 kr (1%)
3. mar. 2026175 kr1,6 kr (1%)
10. feb. 2026173,4 kr1,6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret