Gå til hovedindhold

IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm

TASanitetEAN: 7318793619808
Pris fra 159 krtil 207,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 48,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 30. maj

Sammenlign priser på IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vægfæste 12 mm x 1/2"
159 kr
Til butik
IMI TA FPL vægfæste 12 mm x 1/2" billede

Produktinformation

IMI TA FPL vægfæste 12 mm x 1/2". Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varme- og k

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318793619808
Varenr.: 044270132
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vægfæste 12 mm x 1/2"
159 kr
Til butik
IMI TA FPL vægfæste 12 mm x 1/2" billede

Produktinformation

IMI TA FPL vægfæste 12 mm x 1/2". Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varme- og k

Produktspecifikationer

Kategori: VVS fittings
Farve: 12 mm x 1/2"
EAN: 7318793619808
Varenr.: 044270132
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm
180 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TA FPL DÆKVINKEL MF 12X1/2
189,26 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fpl Dækvinkel 1/2" Muffe X 12Mm
201,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fpl dækvinkel 1/2" muffe x 12mm
207,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK159 kr159 krKøb
2CompletVVS159 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK180 kr219 krKøb
4EL-GROSSISTEN189,26 kr189,26 krKøb
5Billigelogvvs.dk201,3 kr201,3 krKøb
6MaintainIt207,5 kr207,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm

PriceData har fulgt prisen på IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for IMI TA FPL dækvinkel 1/2 muffe x 12 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026159 kr14 kr (10%)
30. maj 2026145 kr14 kr (9%)
17. maj 2026159 kr21 kr (12%)
16. maj 2026180 kr21 kr (13%)
15. jan. 2026159 kr2 kr (1%)
12. jan. 2026157 kr2 kr (1%)
11. jan. 2026159 kr2 kr (1%)
8. jan. 2026157 kr
7. jan. 2026157,25 kr14,25 kr (10%)
5. jan. 2026143 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret