Gå til hovedindhold

iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570121809
Pris fra 1.991 krtil 2.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 628 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.880 kr 10. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1991 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" iiyama ProLite T2252MSC-B2 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
1.991 kr
Til butik
22" iiyama ProLite T2252MSC-B2 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite T2252MSC-B2 monitor kombinerer responsiv 10-punkts P-CAP-touch med IPS-klarhed til produktivt, interaktivt arbejde og kassesystemer. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Touch-screen; 10-point P-CAP multi-touch; 7H Hard Coating; anti-fingerprint; Blue Light Reducer Function; Eco-Mode Responsiv touchkontrol, holdbar anti-fingerprint-belægning og alsidig tilslutning effektiviserer interaktive arbejdsgange og offentlige installationer samtidigt med at øjenbelastning og vedligehold mindskes.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: T2252MSC-B2
EAN: 4948570121809
Varenr.: 3216782
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite T2252MSC-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz
2.217 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk
2.340 kr
Til butik
iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iiyama ProLite T2252MSC-B2 22" Fuld HD Berøringsskærm iiyama ProLite T2252MSC-B2 er en alsidig 21,5" Fuld HD LCD berøringsskærm, der kombinerer høj billedkvalitet og avanceret multitouch-teknologi. Denne skærm er ideel til professionelle miljøer

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4948570121809
Varenr.: 49264729948496
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.991 kr1.991 krKøb
2CompuMail DK2.217 kr2.217 krKøb
3Geekd2.340 kr2.340 krKøb
4Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.833 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 2.169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.004 kr.

Den nuværende pris på 1.991 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for iiyama ProLite T2252MSC-B2 22 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.991 kr38 kr (2%)
28. maj 20261.953 kr91 kr (4%)
23. maj 20262.044 kr11 kr (1%)
22. maj 20262.055 kr73 kr (3%)
20. maj 20262.128 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.129 kr40 kr (2%)
13. maj 20262.169 kr88 kr (4%)
12. maj 20262.081 kr88 kr (4%)
10. maj 20262.169 kr77 kr (4%)
9. maj 20262.092 kr77 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret