Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish

IiyamaEAN: 4948570125234
Pris fra 5.224 krtil 5.770 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 546 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5224 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG 43" 4K UHD (2160p)
5.224 kr
Til butik
iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH4375UHS-B2AG
EAN: 4948570125234
Varenr.: 1003432954
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish
5.247 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 43" 3840x2160, UHD IPS panel,
5.519 kr
Til butik
iiyama 43" 3840x2160, UHD IPS panel, billede

Produktinformation

iiyama 43" 3840x2160 UHD IPS panel (LH4375UHS-B2AG) er en 43-tommer skærm med ultra-høj opløsning og IPS-teknologi for brede betragtningsvinkler. Perfekt til arbejde, kreativt indhold, videovisning og digital skiltning, hvor detaljeret billede og præcise...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: skal sorteres
EAN: 4948570125234
Varenr.: 99390
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
5.770 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.224 kr5.224 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.247 kr5.247 krKøb
3Ultrashop5.519 kr5.519 krKøb
4Proshop DK5.770 kr5.770 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish i 162 dage. Laveste pris i perioden er 5.144 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 5.468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.332 kr.

Den nuværende pris på 5.224 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for iiyama ProLite LH4375UHS-B2AG - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20265.224 kr122 kr (2%)
10. maj 20265.346 kr118 kr (2%)
9. maj 20265.464 kr3 kr (0%)
6. maj 20265.467 kr243 kr (5%)
24. apr. 20265.224 kr23 kr (0%)
22. apr. 20265.247 kr23 kr (0%)
18. apr. 20265.224 kr115 kr (2%)
17. apr. 20265.339 kr7 kr (0%)
14. apr. 20265.346 kr49 kr (1%)
8. apr. 20265.297 kr49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret