Gå til hovedindhold

Ifö IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering.

IföToiletterEAN: 7391515106336
Pris fra 3.904 krtil 4.716,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 812,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.834 kr 20. maj

Sammenlign priser på IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3904 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Sign toilet 6872 hvid m/P-lås Universal m/Ifö Clean høj
3.904 kr
Til butik
Ifö Sign toilet 6872 hvid m/P-lås Universal m/Ifö Clean høj billede

Produktinformation

Ifö Sign toilet 6872Toilet med hel cisternekappe for nemmere rengøring og Fresh WC (hygienisk doseringsløsning i skylleknappen) som standard. Til montering med afløb fra væg eller i hjørner samt til en afløbsmuffe, der ikke er placeret lige bag toilettet.

Produktspecifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Toiletter med P-lås
EAN: 7391515106336
Varenr.: 238255
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering.
4.029 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign toilet, høj model, rengøringsvenlig, hvid
4.099 kr
Til butik
Ifö Sign toilet, høj model, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Gulvstående toilet med P-lås og ekstra højde fra Ifö Sign Det gulvståendeIfö Sign toiletmed P-lås kombinerer funktionalitet med et tidløst skandinavisk design, der passer ind i ethvert badeværelse. Med sit næsten lydløse vandpåfyldningssystem og den innov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 900x355x650 mm
EAN: 7391515106336
Varenr.: 605013200
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Sign toilet universallås forhøjet
4.145,65 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign toilet, høj model, rengøringsvenlig, hvid
4.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign toilet, høj model, rengøringsvenlig, hvid
4.245 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sign toilet høj model med universallås
4.426,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sign toilet 6872 Hvid Universallås Høj model (P-lås)
4.716,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.904 kr3.904 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.029 kr4.228 krKøb
3CompletVVS4.099 kr4.099 krKøb
4EL-GROSSISTEN4.145,65 kr4.145,65 krKøb
5LavprisVVS4.199 kr4.199 krKøb
6BilligVVS DK4.245 kr4.245 krKøb
7MaintainIt4.426,25 kr4.426,25 krKøb
8vvsfittings.dk4.716,25 kr4.716,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering.

PriceData har fulgt prisen på IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.793 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 4.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.901 kr.

Den nuværende pris på 3.904 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for IFØ Sign toilet model 6872 med universal P-lås. Høj model til skruemontering. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.904 kr125 kr (3%)
28. maj 20264.029 kr125 kr (3%)
25. maj 20263.904 kr125 kr (3%)
24. maj 20264.029 kr124 kr (3%)
23. maj 20263.905 kr1 kr (0%)
21. maj 20263.904 kr70 kr (2%)
20. maj 20263.834 kr71 kr (2%)
19. maj 20263.905 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.904 kr45 kr (1%)
6. maj 20263.859 kr170 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret