Gå til hovedindhold

IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde

IföToiletterEAN: 4025410103338
Pris fra 4.836 krtil 5.901,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.065,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.699 kr 18. apr.

Sammenlign priser på IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4836 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira Art 2.0 gulvstende toilet inkl. softclose toiletsde, S-ls
4.836 kr
Til butik
If Spira Art 2.0 gulvstende toilet inkl. softclose toiletsde, S-ls billede

Produktspecifikationer

Mærke: If
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr
EAN: 4025410103338
Varenr.: 601041200
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.836 kr
Til butik
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Gulvstående toilet med TurboFlush fra Ifö Spira Art 2.0-toilettet fra Ifö er et gulvstående toilet med lukket/skjult S-lås. Vandtilslutningen er placeret forneden i højre/venstre side. Du fastgør toilettet med silikonefugemasse, der købes separat. I pakke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 860 x 365 x 650 mm
EAN: 4025410103338
Varenr.: 601041200
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde
5.198 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
5.399 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IFÖ SPIRA ART 2.0 toilet/sæde 2/4ltr Rimfree/SC skjult S-lås por
5.497,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art 2.0 toilet skjult S-lås med toiletsæde Rimfree & Turboflush
5.693 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira art 2.0 gulvstånde toilet s-lås
5.870 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira Art 2.0 toilet skjult S-lås med toiletsæde Rimfree & Turboflush
5.901,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK4.836 kr4.836 krKøb
2LavprisVVS4.836 kr4.836 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.198 kr5.397 krKøb
4CompletVVS5.299 kr5.299 krKøb
5BilligVVS DK5.399 kr5.399 krKøb
6EL-GROSSISTEN5.497,25 kr5.497,25 krKøb
7Elvvs.dk5.693 kr5.693 krKøb
8MaintainIt5.870 kr5.870 krKøb
9vvsfittings.dk5.901,25 kr5.901,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde

PriceData har fulgt prisen på IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde i 175 dage. Laveste pris i perioden er 4.500 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 4.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.803 kr.

Den nuværende pris på 4.836 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for IFØ Ifö Spira Art 2.0 gulvstående toilet skjult S-lås, dobbeltskyl, TurboFlush, med toiletsæde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20264.836 kr137 kr (3%)
18. apr. 20264.699 kr100 kr (2%)
17. apr. 20264.799 kr100 kr (2%)
3. apr. 20264.699 kr199 kr (4%)
1. apr. 20264.898 kr1 kr (0%)
31. mar. 20264.899 kr1 kr (0%)
28. mar. 20264.898 kr1 kr (0%)
27. feb. 20264.899 kr10 kr (0%)
21. feb. 20264.889 kr10 kr (0%)
20. feb. 20264.899 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret