Gå til hovedindhold

IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket

IföSanitetEAN: 7391515432312
Pris fra 278 krtil 350 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö spira sæde hvid med låg
278 kr
Til butik
Ifö spira sæde hvid med låg billede

Produktinformation

Ifö 99488 toiletsæde

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 99488
EAN: 7391515432312
Varenr.: 2907722
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket
302 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIRA BLØDT SÆDE BUTIKSPAKKET
302,11 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira toiletbræt, aftagelig, hvid
309 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Spira Blødt Sæde Butikspakket
325,86 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Spira toiletsæde, aftagelig, hvid
329 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira toiletsæde, aftagelig, hvid
335 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira blødt sæde butikspakket
335 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira toiletsæde. Blød model. Hvid
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK278 kr317 krKøb
2CS MEGASTORE DK302 kr341 krKøb
3EL-GROSSISTEN302,11 kr302,11 krKøb
4LavprisVVS309 kr309 krKøb
5Billigelogvvs.dk325,86 kr325,86 krKøb
6CompletVVS329 kr329 krKøb
7BilligVVS DK335 kr335 krKøb
8MaintainIt335 kr335 krKøb
9vvsfittings.dk350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket

PriceData har fulgt prisen på IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket i 155 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for IFØ Ifö Spira blødt hvid toiletsæde med Quick Release beslag - butikspakket de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026278 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026277 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026275 kr1 kr (0%)
8. jan. 2026274 kr6 kr (2%)
7. jan. 2026268 kr33 kr (14%)
31. dec. 2025235 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret