Gå til hovedindhold

Ifö Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb

IföSanitetEAN: 4025410752468
Pris fra 2.899 krtil 4.133,84 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.234,84 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.829 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2899 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
-15%2.899 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Ifö toilet med indbygget rengøringsmiddel Dette Ifö Spira gulvstående toilet har en sømløs overflade, og så har det en glinsende kromfarvet skylleknap, der kombineret med Ifö Clean-behandlingen, gør det ekstra let at holde toilettet rent. Du kan nemt inst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 355x860x650 mm
EAN: 4025410752468
Varenr.: 601051230
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira gulvstende toilet, inkl SoftClose/QuickRelease sde, uden multikvik
2.899 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
-1%3.067 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Gulvstående Ifö Spira toilet uden skyllekant Ifö Spira er et gulvstående, rengøringsvenligt toilet uden skyllekant, har en sømløs overflade og sammen med Ifö- Clean glasuren vil dette gøre din rengæring lettere. Herudover har Spira toilettet en skinnende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 355x860x650 mm
EAN: 4025410752468
Varenr.: 601051230
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifø Spira toilet Rimfree - med softcl sæde u. multikv. lukket s-lås og skjult afløb
3.334 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira 6260 gulvstående toilet Rimfree inkl. soft close toiletsæde, hvid
3.534 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
3.699 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb
4.091,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IFÖ Spira toilet med S-lås inkl. toiletsæde
4.133,84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.899 kr2.899 krKøb
2WATTOO.DK2.899 kr2.899 krKøb
3LavprisVVS3.067 kr3.067 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.334 kr3.533 krKøb
5Proshop DK3.534 kr3.534 krKøb
6BilligVVS DK3.699 kr3.699 krKøb
7vvsfittings.dk4.091,25 kr4.091,25 krKøb
8EL-GROSSISTEN4.133,84 kr4.133,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb

PriceData har fulgt prisen på Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.829 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.989 kr.

Den nuværende pris på 2.899 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Ifø Spira toilet Rimfree med softclose sæde. uden multikvik. Lukket s-lås og skjult afløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.899 kr126 kr (4%)
27. maj 20263.025 kr42 kr (1%)
26. maj 20263.067 kr42 kr (1%)
23. maj 20263.025 kr42 kr (1%)
22. maj 20263.067 kr42 kr (1%)
20. maj 20263.025 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.026 kr3 kr (0%)
16. maj 20263.023 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.024 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.023 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret