Gå til hovedindhold

Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl

IföToiletterPladsbesparende designSmå badeværelserEAN: 7391515112016

Ifö Sign Toilet kompakt model 6832 med Ifö Clean glasur og Fresh WC funktion. Pladsbesparende design - 5 cm kortere end standard toiletter. Læs mere

Pris fra 3.730 krtil 4.716,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 986,25 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.719 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3730 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign kompakt toilet, rengøringsvenlig, hvid
-4%3.730 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign kompakt toilet, rengøringsvenlig, hvid
3.989 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl
4.025 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign kompakt toilet, rengøringsvenlig, hvid
4.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIGN TOILET KORT MODEL MED UNIVERSALLÅS
4.102,13 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Sign gulvstende toilet, ekstra kort model
4.279 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sign toilet kort model med universallås
4.380 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sign toilet 6832 Hvid Universallås kort model (P-lås)
4.716,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS3.730 kr3.730 krKøb
2CompletVVS3.989 kr3.989 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.025 kr4.224 krKøb
4BilligVVS DK4.099 kr4.099 krKøb
5EL-GROSSISTEN4.102,13 kr4.102,13 krKøb
6WATTOO.DK4.279 kr4.279 krKøb
7MaintainIt4.380 kr4.380 krKøb
8vvsfittings.dk4.716,25 kr4.716,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Sign Toilet kompakt model 6832 hvid

Ifö

Ifö Sign Toilet kompakt model 6832 med Ifö Clean glasur og Fresh WC funktion. Pladsbesparende design - 5 cm kortere end standard toiletter.

• toilet
• wc
• toiletskål
• gulvstående toilet
• kompakt toilet
• ifo toilet
• sign toilet
• badeværelsesudstyr
• Små badeværelser
• Pladsbesparende design

Beskrivelse

Ifö Sign Toilet kompakt model 6832 er et gulvstående toilet designet til mindre badeværelser. Med sin kompakte størrelse er den 5 cm kortere end standard toiletter takket være en smallere cisterne. Toilettet er udstyret med Ifö Clean glasur, der skaber en hård og glat overflade som reducerer kalk- og snavsaflejringer og gør rengøringen lettere. Fresh WC funktionen giver en hygiejnisk doseringsløsning direkte i skylleknappen. Toilettet har P-lås afløb og kan monteres med skruer i gulvet. Leveres med blankforkromet trykknap og 4/2 liter dobbeltskyl. Siddehøjde på 42 cm sikrer komfort for de fleste brugere. Perfekt løsning til moderne badeværelser hvor plads er værdifuldt.

Specifikationer

mål:350 x 860 x 605 mm (B x H x D)
farve:Hvid
vægt:30 kg
cisterne:Kompakt cisterne - 5 cm kortere end standard
fresh_wc:Hygiejnisk doseringsløsning i skylleknap
trykknap:Blankforkromet
materiale:Porcelæn
montering:Skruemontering i gulv
overflade:Ifö Clean rengøringsvenlig glasur
afløbstype:P-lås (vandret afløb)
siddehøjde:42 cm
skyllemængde:4/2 liter dobbeltskyl

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget kortere er denne model end et standard toilet?

Ifö Sign kompakt model er 5 cm kortere end standard toiletter takket være den smallere cisterne, hvilket gør den ideel til mindre badeværelser.

Hvad er Ifö Clean glasur?

Ifö Clean er en speciel rengøringsvenlig glasur der skaber en hård og glat overflade som reducerer kalk- og snavsaflejringer og gør rengøringen hurtigere og mere effektiv.

Medfølger toiletsædet?

Nej, toiletsædet medfølger ikke og skal købes separat. Toilettet leveres kun med cisterne, skål og trykknap.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl

PriceData har fulgt prisen på Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.689 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 4.025 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.834 kr.

Den nuværende pris på 3.730 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Ifö Sign toilet 6832 - hvid universallås kort model 2-4L. Skyl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.730 kr259 kr (6%)
24. maj 20263.989 kr259 kr (7%)
22. maj 20263.730 kr106 kr (3%)
21. maj 20263.836 kr14 kr (0%)
20. maj 20263.822 kr14 kr (0%)
17. maj 20263.836 kr189 kr (5%)
16. maj 20264.025 kr189 kr (5%)
12. maj 20263.836 kr163 kr (4%)
11. maj 20263.999 kr163 kr (4%)
4. maj 20263.836 kr117 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret