Gå til hovedindhold

Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag

IföSanitetQuick ReleaseBadeværelse renovationEAN: 7391515115765

Ifö Cera toiletsæde i hvid duroplast med smart quick release system og soft close funktion. Perfekt pasform til Ifö Cera toiletserier og nem rengøring. Læs mere

Pris fra 781 krtil 998,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 217,75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 781 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
781 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö cera sæde soft close quick release fast hvid
799 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
819 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera sæde hvid m.softclose - Hårdt. Med quick release faste beslag
874 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Cera sæde med soft close, qr, fast beslag hvid
880,69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag
889 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Cera toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
929 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cera hvid sæde soft close+qr/fast beslag
958,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Cera toiletsæde med softclose, quick release/faste beslag. Hvid
998,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS781 kr781 krKøb
2Proshop DK799 kr838 krKøb
3CompletVVS819 kr819 krKøb
4CS MEGASTORE DK874 kr913 krKøb
5EL-GROSSISTEN880,69 kr880,69 krKøb
6Elvvs.dk889 kr889 krKøb
7BilligVVS DK929 kr929 krKøb
8MaintainIt958,75 kr958,75 krKøb
9vvsfittings.dk998,75 kr998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Cera Toiletsæde

Ifö

Ifö Cera toiletsæde i hvid duroplast med smart quick release system og soft close funktion. Perfekt pasform til Ifö Cera toiletserier og nem rengøring.

• toiletsæde
• wc sæde
• ifö sæde
• cera sæde
• quick release sæde
• soft close sæde
• Badeværelse renovation
• Quick Release

Beskrivelse

Ifö Cera toiletsæde i elegant hvid farve kombinerer funktionalitet med stilfuldt design. Fremstillet i slidstærk duroplast materiale der modstår daglig brug og er nem at rengøre. Det smarte quick release system gør det nemt at tage sædet af til grundig rengøring, mens soft close funktionen sikrer at låget lukker lydløst og skånsomt. Sædet passer perfekt til Ifö Cera toiletserier og monteres med fast beslag eller quick release system. Ideel til badeværelse renovation hvor kvalitet og brugervenlighed er i fokus. Sædet opfylder høje standarder for hygiejne og holdbarhed.

Specifikationer

farve:Hvid
materiale:Duroplast
producent:Ifö
soft_close:Ja
typenummer:99863
varenummer:614506000
passende_til:Ifö Cera toiletserier
quick_release:Ja
monteringstype:Fast beslag eller quick release

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Passer dette sæde til min Ifö Cera toilet?

Ja, dette toiletsæde er specielt designet til Ifö Cera toiletserier og sikrer perfekt pasform.

Hvordan fungerer quick release systemet?

Quick release systemet gør det nemt at løsne sædet fra toilettet til grundig rengøring uden brug af værktøj.

Er soft close funktionen pålidelig?

Ja, soft close mekanismen er integreret i hængslerne og sikrer lydløs og skånsom lukning i mange år.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag

PriceData har fulgt prisen på Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag i 182 dage. Laveste pris i perioden er 775 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 793 kr.

Den nuværende pris på 781 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Ifö Cera toiletsæde hvid med soft close, quick release eller fast beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026781 kr18 kr (2%)
1. jun. 2026799 kr18 kr (2%)
26. maj 2026781 kr18 kr (2%)
24. maj 2026799 kr18 kr (2%)
22. maj 2026781 kr18 kr (2%)
25. feb. 2026799 kr14 kr (2%)
24. feb. 2026813 kr26 kr (3%)
17. feb. 2026839 kr40 kr (5%)
2. feb. 2026799 kr8 kr (1%)
30. jan. 2026791 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret