Gå til hovedindhold

Geberit Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet

GeberitSanitetEAN: 4025410091215
Pris fra 466 krtil 642,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 439 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 466 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera armatur type 240-333 - sæt
466 kr
Til butik
Ifö Cera armatur type 240-333 - sæt billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: IFO-10359171
EAN: 4025410091215
Varenr.: 25452777
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet
485 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet
599 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IFÖ Cera cisternearmatur komplet 2skyl
642,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK466 kr505 krKøb
2BilligVVS DK485 kr485 krKøb
3CompletVVS599 kr599 krKøb
4VVS.dk642,75 kr642,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet

PriceData har fulgt prisen på Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 415 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 467 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 443 kr.

Den nuværende pris på 466 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Ifö Cera skyllegarniture type 240-333 komplet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026466 kr13 kr (3%)
30. maj 2026453 kr5 kr (1%)
26. maj 2026458 kr8 kr (2%)
24. maj 2026466 kr8 kr (2%)
17. maj 2026458 kr9 kr (2%)
16. maj 2026467 kr8 kr (2%)
12. maj 2026459 kr8 kr (2%)
11. maj 2026467 kr9 kr (2%)
4. maj 2026458 kr1 kr (0%)
3. maj 2026457 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret