Gå til hovedindhold

Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid

IföSanitetEAN: 7391515110067
Pris fra 622 krtil 1.428 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 806 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 622 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Cera hndvask, 50 x 43 cm, hvid
622 kr
Til butik
If Cera hndvask, 50 x 43 cm, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: If
Kategori: WATTOO.DK VVS Vaske Hndvaske
EAN: 7391515110067
Varenr.: 623060100
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid
-18%629 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid
636 kr
Til butik
Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid billede

Produktinformation

Ifö Cera håndvask 2222Håndvask med hanehul og overløbshul og forhøjet bagkant. Monteres på bæringer.Produktinformation: Hvid porcelæn Højde 185 mm Bredde 500 mm Dybde 430 mm Afstand fra afløb til væg 180 mm Afstand fra blandingsbatteri til væg 60 mm Passe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifø
Kategori: Håndvaske
EAN: 7391515110067
Varenr.: 699819
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Cera vask 50 x 43 cm
648,69 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid
710 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid
879 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera håndvask, 50x43 cm, hvid
919 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera vask - hvid 50 x 42 cm til bæring
1.428 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK622 kr622 krKøb
2LavprisVVS629 kr629 krKøb
3Elvvs.dk636 kr636 krKøb
4EL-GROSSISTEN648,69 kr648,69 krKøb
5vvsfittings.dk710 kr710 krKøb
6BilligVVS DK879 kr879 krKøb
7CompletVVS919 kr919 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.428 kr1.627 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 647 kr.

Den nuværende pris på 622 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Ifö Cera håndvask 2222, 185x500x430 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026622 kr14 kr (2%)
27. maj 2026636 kr12,69 kr (2%)
17. maj 2026648,69 kr16,5 kr (3%)
10. maj 2026632,19 kr39,81 kr (6%)
29. apr. 2026672 kr2 kr (0%)
23. apr. 2026670 kr48 kr (8%)
17. apr. 2026622 kr48 kr (7%)
29. mar. 2026670 kr48 kr (8%)
28. mar. 2026622 kr48 kr (7%)
5. feb. 2026670 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret