Gå til hovedindhold

Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid

IföSanitetEAN: 7391515110432
Pris fra 2.329 krtil 3.393,24 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.064,24 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2329 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera møbelpakke med låger 50 x 43,5 cm i hvid
-10%2.329 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Cera møbelpakke med låger 50 x 43,5 cm i hvid billede

Produktinformation

Komplet møbelpakke med skab og Ifö Cera håndvask. Møbelpakkens indhold: Vaskeskabets dataMål: 46 x 62 x 25,6 cm (B x H x D)Farve: Hvid2 låger Håndvaskens dataMål: 50 x 43,5 cm(B x D)Farve: HvidMateriale: PorcelænMed hanehul og overløb Bemærk: Armatur medf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 50 x 43 cm
EAN: 7391515110432
Varenr.: 778805350
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cera møbelpakke, 50x43 cm, hvid
-14%2.399 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Cera møbelpakke, 50x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Komplet møbelpakke med håndvask og underskab med to låger Skab fine, rene linjer i dit badeværelse med Ifö Cera badmøbelsættet. Med dets klassiske design og kompakte størrelse passer det godt ind på et lille badeværelse, der trænger til fornyelse. Den run...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 50 x 43 cm
EAN: 7391515110432
Varenr.: 778805350
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Cera møbelpakke, 50x43 cm, hvid
-4%2.654 kr
Før 2.779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ifö Cera møbelpakke, 50x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Ifö Cera serien er en klassiker til badeværelset med sit traditionelle og maskuline design. Møbelpakken består af: Underskab: 46 x 62 x 25,6 cm Med 2 låger Inkl. hylde samtbøjlegreb i krom Håndvask: 50 x 43 cm Med hanehul og overløb OBS:Armatur medføl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 50 x 43 cm
EAN: 7391515110432
Varenr.: 778805350
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid
2.950 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Cera møbelpakke 50 x 43 cm
3.244 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Cera møbelpakke 50 x 43 cm
3.393,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.329 kr2.329 krKøb
2CompletVVS2.399 kr2.399 krKøb
3BilligVVS DK2.654 kr2.654 krKøb
4Elvvs.dk2.950 kr2.950 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.244 kr3.313 krKøb
6EL-GROSSISTEN3.393,24 kr3.393,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid i 166 dage. Laveste pris i perioden er 2.329 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.569 kr.

Den nuværende pris på 2.329 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ifö Cera møbelpakke inkl. vask & skab 50 cm. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.329 kr70 kr (3%)
1. jun. 20262.399 kr70 kr (3%)
30. maj 20262.329 kr270 kr (10%)
26. maj 20262.599 kr55 kr (2%)
24. maj 20262.654 kr55 kr (2%)
17. maj 20262.599 kr230 kr (8%)
16. maj 20262.829 kr230 kr (9%)
12. maj 20262.599 kr55 kr (2%)
11. maj 20262.654 kr55 kr (2%)
3. maj 20262.599 kr125 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret