Gå til hovedindhold

Ifö Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.

IföSanitetEAN: 7391515112078
Pris fra 799 krtil 1.218,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 419,75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 674 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
799 kr
Til butik
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Oplev ro og komfort med Ifö Sign toiletsæde i hvid Forvandl dit badeværelse til en oase af stilhed og velvære med Ifö Sign toiletsædet i hvid, udstyret med soft-close teknologi. Denne model sikrer en blid og lydløs lukning og gør vedligeholdelse enkel med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 7391515112078
Varenr.: 614546200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde med soft close og quick release, hvid
810 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
839 kr
Til butik
Ifö Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

De nye Ifö Sign toiletbrætter er fremstillet i kraftig hård plast. Linjerne i Sign toiletbrættene er nøje tilpasset Ifö Sign toiletterne, så funktion og komfort går op i en højere enhed. Dette sæde kommer med SoftClose funktion, så du ikke skal døje med l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
EAN: 7391515112078
Varenr.: 614546200
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIGN HVID SÆDE SOFT CLOSE+QR/FAST BESLAG
867,65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.
868 kr
Til butik
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Toiletsæde Ifö Sign Hvid
-35%895 kr
Før 1.380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
919 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sign hvid sæde soft close+qr/fast beslag
971,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sign toiletsæde med Softclose, quick release og faste beslag. Hvid
1.013,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign hårdt sæde hvidt m/softclose og quick release
1.218,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS799 kr799 krKøb
2Proshop DK810 kr849 krKøb
3LavprisVVS839 kr839 krKøb
4EL-GROSSISTEN867,65 kr867,65 krKøb
5CS MEGASTORE DK868 kr907 krKøb
6Gulv og Flise Eksperten DK895 kr895 krKøb
7BilligVVS DK919 kr919 krKøb
8MaintainIt971,25 kr971,25 krKøb
9vvsfittings.dk1.013,75 kr1.013,75 krKøb
10VVS.dk1.218,75 kr1.218,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.

PriceData har fulgt prisen på Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. i 148 dage. Laveste pris i perioden er 674 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Ifø Sign hvid toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026799 kr11 kr (1%)
26. maj 2026810 kr11 kr (1%)
17. maj 2026799 kr11 kr (1%)
16. maj 2026810 kr11 kr (1%)
10. maj 2026799 kr11 kr (1%)
9. maj 2026810 kr11 kr (1%)
2. maj 2026799 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026794 kr5 kr (1%)
23. apr. 2026799 kr5 kr (1%)
3. apr. 2026794 kr120 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret