Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich

Ideal Standard & BørmaToiletterEAN: 8014140430315
Pris fra 597 krtil 829 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 597 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich
597 kr
Til butik
Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich billede

Produktinformation

Ideal Standard Tesi Toiletsæde hvid plast softclose metalbeslag, model sandwich

Produktspecifikationer

Kategori: Under oprettelse
EAN: 8014140430315
Varenr.: 2398008
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi toiletbræt, soft close, hvid
709 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi toiletsæde, soft close, hvid
799 kr
Til butik
Ideal Standard Tesi toiletsæde, soft close, hvid billede

Produktinformation

Børma Tesi toiletsæde med softclose, passende til alle Ideal Standard Tesi væghængte toiletter. Sædet er i slim udgave der giver et flot stilrent udtryk. Børma er forhandler af Ideal Standard og har stærke rødder i dansk designtradition og leverer højeste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toilettet
Farve: white
EAN: 8014140430315
Varenr.: 615323100
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi toiletsæde, soft close, hvid
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk597 kr597 krKøb
2LavprisVVS709 kr709 krKøb
3BilligVVS DK799 kr799 krKøb
4CompletVVS829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich

PriceData har fulgt prisen på Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich i 182 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 597 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ideal standard tesi toiletsæde sofclose model sandwich de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026597 kr12 kr (2%)
25. maj 2026609 kr190 kr (24%)
24. maj 2026799 kr190 kr (31%)
6. maj 2026609 kr100 kr (14%)
5. maj 2026709 kr100 kr (16%)
24. apr. 2026609 kr29 kr (5%)
23. apr. 2026638 kr29 kr (5%)
24. mar. 2026609 kr100 kr (14%)
23. mar. 2026709 kr100 kr (16%)
20. mar. 2026609 kr100 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret