Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich

Ideal Standard & BørmaToiletterEAN: 8014140430322
Pris fra 405 krtil 425 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 405 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich
405 kr
Til butik
Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich billede

Produktinformation

Ideal Standard Tesi Toiletsæde hvid plast m/metalbeslag, model sandwich

Produktspecifikationer

Kategori: Under oprettelse
EAN: 8014140430322
Varenr.: 2398007
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi toiletbræt, hvid
415 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi toiletsæde, hvid
419 kr
Til butik
Ideal Standard Tesi toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Ideal Standard & Børma tilbyder traditionsrige armaturer hvor høj kvalitet og et smukt design er i fokus og dette toiletsæde fra serien Tesi er ingen undtagelse. Det praktiske Dette toiletsæde er i en slimudgave og er fremstillet hårdt plast. Modellen pas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 8014140430322
Varenr.: 615323000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi toiletsæde, hvid
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk405 kr405 krKøb
2LavprisVVS415 kr415 krKøb
3CompletVVS419 kr419 krKøb
4BilligVVS DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich

PriceData har fulgt prisen på Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich i 181 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 405 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ideal standard tesi toiletsæde model sandwich de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026405 kr9 kr (2%)
25. maj 2026414 kr5 kr (1%)
24. maj 2026419 kr5 kr (1%)
6. maj 2026414 kr5 kr (1%)
5. maj 2026419 kr5 kr (1%)
3. maj 2026414 kr37 kr (10%)
3. apr. 2026377 kr37 kr (9%)
24. mar. 2026414 kr5 kr (1%)
23. mar. 2026419 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026414 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret