Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black

Ideal Standard & BørmaToiletterEAN: 8014140485551
Pris fra 3.024,13 krtil 3.449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 424,87 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.878 kr 30. maj

Sammenlign priser på Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3024.13 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi Hængeskål AB m/softclosesæde, Sort
3.024,13 kr
Til butik
Ideal Standard Tesi Hængeskål AB m/softclosesæde, Sort billede

Produktinformation

Ideal Standard Tesi Hængeskål AB m/softclosesæde, Sort

Produktspecifikationer

EAN: 8014140485551
Varenr.: 15843883811151
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi væghængt toilet,sort
3.099 kr
Til butik
Ideal Standard Tesi væghængt toilet,sort billede

Produktinformation

Ideal Standard tilbyder traditionsrige armaturer hvor høj kvalitet og et smukt design er i fokus og dette vægthængte toilet som er en specialmodel med Aquablade skylleteknik er ingen undtagelse. Toilettet leveres med et toiletsæde i en moderne sandwich-mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: black
Størrelse: 365x535x335 mm
EAN: 8014140485551
Varenr.: 613150251
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black
3.337 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Tesi væghængt toilet,sort
3.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN3.024,13 kr3.024,13 krKøb
2CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
3Elvvs.dk3.337 kr3.337 krKøb
4BilligVVS DK3.449 kr3.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.476 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.306,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.034 kr.

Den nuværende pris på 3.024,13 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ideal Standard Tesi Hængeskål med softclosesæde Aquablade, Silk Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.024,13 kr146,13 kr (5%)
30. maj 20262.878 kr146,13 kr (5%)
24. maj 20263.024,13 kr174,87 kr (5%)
23. maj 20263.199 kr174,87 kr (6%)
19. maj 20263.024,13 kr174,87 kr (5%)
17. maj 20263.199 kr107,95 kr (3%)
16. maj 20263.306,95 kr107,95 kr (3%)
13. maj 20263.199 kr85 kr (3%)
6. maj 20263.114 kr85 kr (3%)
5. maj 20263.199 kr85 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret