Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800828021075
Pris fra 310,1 krtil 544 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 233,9 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310.1 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IS Eurovit toiletsæde softclose m/plastbeslag model standard
310,1 kr
Til butik
IS Eurovit toiletsæde softclose m/plastbeslag model standard billede

Produktinformation

Børma er forhandler af Ideal Standard og har stærke rødder i dansk designtradition og leverer højeste kvalitet, hvilket også kan opleves med dette toiletsæde fra serien Eurovit.Egenskaber:Toiletsædet er fremstillet i hårdt plast og er i en slimudgave. Toi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3800828021075
Varenr.: 15843889578319
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard
329 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard W3030, Hvid
398 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Eurovit toiletbræt, soft close, hvid
399 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Eurovit toiletsæde, soft close, hvid
409 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Eurovit toiletsæde, soft close, hvid
415 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
IS Eurovit toiletsde softclose m/plastbeslag model standard
544 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN310,1 kr310,1 krKøb
2Elvvs.dk329 kr329 krKøb
3CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
4LavprisVVS399 kr399 krKøb
5CompletVVS409 kr409 krKøb
6BilligVVS DK415 kr415 krKøb
7WATTOO.DK544 kr544 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard

PriceData har fulgt prisen på Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard i 182 dage. Laveste pris i perioden er 310,1 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 310,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ideal standard eurovit toiletsæde softclose med plastbeslag model standard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026310,1 kr24,9 kr (7%)
23. maj 2026335 kr24,9 kr (8%)
20. maj 2026310,1 kr24,9 kr (7%)
6. maj 2026335 kr39 kr (10%)
5. maj 2026374 kr39 kr (12%)
24. apr. 2026335 kr24 kr (7%)
23. apr. 2026359 kr24 kr (7%)
24. mar. 2026335 kr47 kr (12%)
23. mar. 2026382 kr47 kr (14%)
20. mar. 2026335 kr47 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret