Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 5017830399414
Pris fra 723,74 krtil 1.064 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340,26 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 710 kr 30. maj

Sammenlign priser på Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 723.74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IS Connect toiletsæde softclose
723,74 kr
Til butik
IS Connect toiletsæde softclose billede

Produktinformation

Toiletsæde med softclose, sædet passer til Ideal Standard Connect Space væghængte toiletter. Toiletsædet er i hvidt hårdt plast.Børma er forhandler af Ideal Standard og har stærke rødder i dansk designtradition og leverer højeste kvalitet, i tidssvarende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5017830399414
Varenr.: 15843891446095
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid
-19%749 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid billede

Produktinformation

Ideal Standard & Børma tilbyder traditionsrige armaturer hvor høj kvalitet og et smukt design er i fokus og dette toiletsæde fra serien Connect Space er ingen undtagelse. Det praktiske Toiletsædet er i hvidt hårdt plast og er tilegnet væghængte toiletter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 5017830399414
Varenr.: 615316100
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal standard connect toiletsæde softclose
770 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid
859 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard E7127, Hvid
1.064 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN723,74 kr723,74 krKøb
2CompletVVS749 kr749 krKøb
3Elvvs.dk770 kr770 krKøb
4BilligVVS DK859 kr859 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.064 kr1.064 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 652 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 836 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 723,74 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ideal Standard Connect Space toiletsæde, soft close, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026723,74 kr13,74 kr (2%)
30. maj 2026710 kr13,74 kr (2%)
24. maj 2026723,74 kr63,26 kr (8%)
23. maj 2026787 kr63,26 kr (9%)
21. maj 2026723,74 kr63,26 kr (8%)
6. maj 2026787 kr2 kr (0%)
5. maj 2026789 kr2 kr (0%)
3. maj 2026787 kr77 kr (11%)
18. apr. 2026710 kr77 kr (10%)
17. apr. 2026787 kr77 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret