Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861101611
Pris fra 1.476 krtil 1.935 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 459 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.465 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1476 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black
1.476 kr
Til butik
Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black billede

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: BC174XG
EAN: 3800861101611
Varenr.: 7710941
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook Køkkenarmatur med vandsparer Click 50%, Silk Black
1.481 kr
Til butik
Ideal Standard Ceralook Køkkenarmatur med vandsparer Click 50%, Silk Black billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceralook Køkkenarmatur, Silk Black, 1-grebs, keramisk kartouche, kan temperaturbegrænses, vandsparer (click v/50% vandmængde), 225 mm tudfremspring, højde 322 mm, tilgange: flexslanger G3/8´´

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861101611
Varenr.: 2878930
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, mat sort
1.699 kr
Til butik
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur vil berige dit badeværelse med et smukt design og god kvalitet. Derudover undgår du også at bekymre dig om vandregningen, da den keramiske indsats gør det nemt at justere på mængden samt temperaturen på vandet. Modell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: black
Størrelse: 348 mm (height), 225 mm (spout reach)
EAN: 3800861101611
Varenr.: 705726321
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook Køkkenarmatur, Sort
1.718,14 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ideal Standard Ceralook Køkkenarmatur med vandsparer Click 50%, Silk Black
1.745 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, mat sort
1.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, mat sort
1.935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.476 kr1.476 krKøb
2Elvvs.dk1.481 kr1.481 krKøb
3CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.718,14 kr1.718,14 krKøb
5vvsfittings.dk1.745 kr1.745 krKøb
6LavprisVVS1.799 kr1.799 krKøb
7BilligVVS DK1.935 kr1.935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.417 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.461 kr.

Den nuværende pris på 1.476 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ideal Standard Ceralook - Køkkenarmatur L-tud vandps. Click 50% Silk Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.476 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.477 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.479 kr13 kr (1%)
25. apr. 20261.466 kr2 kr (0%)
20. apr. 20261.468 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.469 kr4 kr (0%)
18. apr. 20261.465 kr16 kr (1%)
10. apr. 20261.481 kr15 kr (1%)
5. apr. 20261.466 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.467 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret