Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861072515
Pris fra 1.780 krtil 2.192 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 412 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.764 kr 17. maj

Sammenlign priser på Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1780 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm
1.780 kr
Til butik
Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceralook Køkkenarmatur L-tud PVD: Silver Storm 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses vandsparer (click v/50% vandmængde) 225 mm tudfremspring højde 322 mm tilgange: flexslanger G3/8´´

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861072515
Varenr.: 2945321
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, sølv
2.192 kr
Til butik
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, sølv billede

Produktinformation

Ceralook køkkenvandhane med svingtud Ceralook køkkenarmaturet fra Ideal Standard er med både temperaturbegrænsning og vandsparerfunktion. Det glansfulde krom finish og elegante design passer med sikkerhed ind i både det moderne og mere traditionelle køkke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenvasken
Farve: silver
EAN: 3800861072515
Varenr.: 705726312
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, sølv
2.192 kr
Til butik
Ideal Standard Ceralook køkkenarmatur, sølv billede

Produktinformation

Opdater udtrykket i køkkenet med det flotte Ideal Standard Ceralook armatur Dette super enkle og betjeningsvenlige køkkenarmatur vil være et oplagt valg til det moderne køkken og har rigeligt plads til at arbejde under tuden og til at fylde vandkanden. Da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenvaske
Farve: silver
EAN: 3800861072515
Varenr.: 705726312

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.780 kr1.780 krKøb
2BilligVVS DK2.192 kr2.192 krKøb
3LavprisVVS2.192 kr2.192 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.628 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.776 kr.

Den nuværende pris på 1.780 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Ideal Standard CERALOOK køkkenvaskarmatur 225mm tud, Silver Storm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.780 kr16 kr (1%)
17. maj 20261.764 kr16 kr (1%)
16. maj 20261.780 kr16 kr (1%)
1. feb. 20261.764 kr16 kr (1%)
9. jan. 20261.780 kr119 kr (6%)
8. jan. 20261.899 kr119 kr (7%)
7. jan. 20261.780 kr77 kr (5%)
3. jan. 20261.703 kr75 kr (5%)
22. dec. 20251.628 kr75 kr (4%)
21. dec. 20251.703 kr75 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret