Gå til hovedindhold

Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom

Ideal StandardSanitetEAN: 3800861082842
Pris fra 649 krtil 801 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H80 håndvaskarmatur, krom
-19%649 kr
Før 801 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H80 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerafine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Det stilfulde håndvaskarmatur passer ind i både moderne og mere klassiske badeværelser. Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at justere mængden og temperaturen på vand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861082842
Varenr.: 701416304
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom
650 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur krom 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 114 mm tudfremspring højde 84 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ Uden bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861082842
Varenr.: 2801805
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cerafine O håndvaskarmatur uden bundventil - krom
709 kr
Til butik
Cerafine O håndvaskarmatur uden bundventil - krom billede

Produktinformation

Elegant håndvaskarmatur i krom til badeværelsetCerafine O håndvaskarmatur giver dit badeværelse et stilrent løft med sin glatte, cylindriske form og blanke krom-finish. Den enkle etgrebsbetjening gør det nemt at styre vandet i hverdagen, og den kompakte tud passer flot på de fleste håndvaske.Perfekt til moderne indretningArmaturets rene linjer og minimalistiske look matcher en moderne badeværelsesstil. Modellen leveres uden bundventil, så du frit kan vælge den løsning, der passer til din vask og dine præferencer.Produkttype: HåndvaskarmaturOverflade: KromBetjening: EtgrebsBundventil: Ikke inkluderet...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Armaturer
Vægt: 4.71g
EAN: 3800861082842
Varenr.: 2148734
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cerafine O håndvaskarmatur uden bundventil - krom
729 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine o håndvaskarmatur h80 uden bundventil
736 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H80 håndvaskarmatur, krom
801 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS649 kr649 krKøb
2Elvvs.dk650 kr650 krKøb
3Boligcenter DK709 kr709 krKøb
4Vivas DK729 kr808 krKøb
5Proshop DK736 kr775 krKøb
6BilligVVS DK801 kr801 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 623 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 736 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:114 H:84, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026649 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026650 kr1 kr (0%)
30. maj 2026649 kr1 kr (0%)
25. maj 2026650 kr59 kr (8%)
24. maj 2026709 kr59 kr (9%)
6. maj 2026650 kr86 kr (12%)
5. maj 2026736 kr86 kr (13%)
24. apr. 2026650 kr15 kr (2%)
23. apr. 2026665 kr15 kr (2%)
19. apr. 2026650 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret