Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861081746
Pris fra 887 krtil 987 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 863 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 887 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine D H105 håndvaskarmatur, krom
887 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine D H105 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerafine D - kantet, moderne og minimalistisk Den stilfulde og stilfulde håndvaskarmatur passer ind i moderne badeværelser med lige linjer og skarpe kanter. Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at justere mængden og temperaturen på vandet. Me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861081746
Varenr.: 702022304
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom
889 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine D Håndvaskarmatur krom 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 120 mm tudfremspring højde 104 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ med træk-op bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861081746
Varenr.: 2801813
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine D H105 håndvaskarmatur, krom
987 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine D H105 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: chrome
EAN: 3800861081746
Varenr.: 702022304

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS887 kr887 krKøb
2Elvvs.dk889 kr889 krKøb
3BilligVVS DK987 kr987 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 859 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 903 kr.

Den nuværende pris på 887 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Ideal Standard Cerafine D håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:120 H:104, med træk-op bundventil, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026887 kr2 kr (0%)
1. jun. 2026889 kr2 kr (0%)
30. maj 2026887 kr2 kr (0%)
25. maj 2026889 kr70 kr (7%)
24. maj 2026959 kr70 kr (8%)
8. maj 2026889 kr10 kr (1%)
6. maj 2026879 kr80 kr (8%)
5. maj 2026959 kr80 kr (9%)
3. maj 2026879 kr16 kr (2%)
3. apr. 2026863 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret