Gå til hovedindhold

NO NAME ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv

NO NAMELagringsdrev – tilbehørEAN: 4711132869712
Pris fra 313 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 8. apr.

Sammenlign priser på ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 313 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv
313 kr
Til butik
ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv billede

Produktinformation

ICY Dock EZ Slide Micro Tray MB996TK-B - Holder til lagringsenhed (caddy) - 2.5"

Produktspecifikationer

Mærke: ICY DOCK
Artikel nr.: MB996TK-B
EAN: 4711132869712
Varenr.: 995587044
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RaidSonic ICY Dock EZ Slide Micro Tray MB996TK-B
326 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Dock MB996TK-B 2,5" HDD/SSD-kabinet - aluminium/sort
439 kr
Til butik
Icy Dock MB996TK-B 2,5" HDD/SSD-kabinet - aluminium/sort billede

Produktinformation

Stabil og pladsbesparende 2,5" HDD/SSD-kabinetIcy Dock MB996TK-B er et kompakt HDD/SSD-kabinet til 2,5" drev, ideelt når du vil montere én SATA-disk sikkert og ryddeligt. Den slanke formfaktor på kun 11,5 mm og en vægt på 52,5 g gør det velegnet i trange kabinetrum eller professionelle opsætninger, hvor hver millimeter tæller.Gennemtænkt design til pålidelig monteringKabinettet er udført i metal med overflader i aluminium og sort for et robust og neutralt udtryk. Det understøtter 2,5" drev med interface SATA, SATA II og SATA III, så du kan bruge både HDD og SSD efter behov.Produkttype: HDD/SSD-kabinetUnderstøttede drev: 1 × 2,5"Interface: Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA IIIMateriale: MetalFarve: Aluminium, sortBredde: 6,98 cmHøjde: 1,15 cmDybde: 11,74 cmVægt: 0,0525 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 1.15g
EAN: 4711132869712
Varenr.: 2154535
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock MB996TK-B 2,5" HDD/SSD-kabinet - aluminium/sort
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK313 kr313 krKøb
2Proshop DK326 kr365 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv

PriceData har fulgt prisen på ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv i 164 dage. Laveste pris i perioden er 286 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 313 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for ICY Dock EZ Slide Holder til lagringsenhed (caddy) 2.5" Sort Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026313 kr5 kr (2%)
8. apr. 2026308 kr5 kr (2%)
13. mar. 2026313 kr4 kr (1%)
7. mar. 2026317 kr13 kr (4%)
19. feb. 2026304 kr12 kr (4%)
9. feb. 2026292 kr6 kr (2%)
20. dec. 2025286 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret