Gå til hovedindhold

NO NAME Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort

NO NAMELagringsdrev – tilbehørEAN: 4711132867282
Pris fra 1.067 krtil 1.744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 677 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1067 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RaidSonic Cremax ICY Dock
1.067 kr
Til butik
RaidSonic Cremax ICY Dock billede

Produktinformation

Lagrings mobil rack, Ultra M.2 Card, U.2, mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Harddisk tilbehoer
Artikel nr.: MB601VK-B
EAN: 4711132867282
Varenr.: 2614248
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort
1.087 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Dock MB601VK-B - 2,5" U.2/U.3 drevskuffe til 3,5" bay, sort
1.329 kr
Til butik
Icy Dock MB601VK-B - 2,5" U.2/U.3 drevskuffe til 3,5" bay, sort billede

Produktinformation

Eksternt kabinet til hurtig og sikker lagringIcy Dock MB601VK-B er en kompakt drevskuffe i metal, designet til at montere et 2,5" drev i en standard 3,5" bay. Med hot‑swap kan du udskifte drev, uden at skulle slukke systemet, og den indbyggede nøglelås hjælper med at beskytte dine data mod uønsket adgang. En praktisk status‑LED på fronten giver hurtigt overblik over aktivitet.Til dig der arbejder med højhastighedsdataMed en dataoverførselshastighed på op til 32 Gbit/s er denne drevskuffe et stærkt valg til krævende opgaver som videoredigering, backup og serverbrug. Den robuste konstruktion og den sorte, diskrete front passer pænt ind i både arbejdsstationer og servere i kontor- eller studie­miljøer.Farve: SortMateriale: MetalHot‑swap: JaNøglelås: JaDataoverførsel: Op til 32 Gbit/sBredde: 10,12 cmDybde: 16,12 cmHøjde: 2,54 cmVægt: 0,397 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.83g
EAN: 4711132867282
Varenr.: 2149240
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock MB601VK-B - 2,5" U.2/U.3 drevskuffe til 3,5" bay, sort
1.349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock Cremax Icy Dock Mb601vk-b
1.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.067 kr1.067 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.087 kr1.087 krKøb
3Boligcenter DK1.329 kr1.329 krKøb
4Vivas DK1.349 kr1.428 krKøb
5Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort

PriceData har fulgt prisen på Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.067 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 1.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.191 kr.

Den nuværende pris på 1.067 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Cremax ICY Dock MB601VK-B - Lagrings mobil rack - Ultra M.2 Card - U.2 - mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.067 kr20 kr (2%)
14. maj 20261.087 kr20 kr (2%)
25. apr. 20261.067 kr40 kr (4%)
22. apr. 20261.107 kr33 kr (3%)
15. apr. 20261.140 kr33 kr (3%)
14. apr. 20261.107 kr33 kr (3%)
11. apr. 20261.140 kr73 kr (7%)
10. apr. 20261.067 kr677 kr (39%)
2. apr. 20261.744 kr588 kr (51%)
31. mar. 20261.156 kr588 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret