Gå til hovedindhold

iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå

iBOXLagringsdrev – tilbehørEAN: 5901443056362
Pris fra 60 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå
60 kr
Til butik
iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: IBOX
Kategori: Kabinetter & docking
Farve: 4
Artikel nr.: IEUHDD5BL
EAN: 5901443056362
Varenr.: 6577353
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iBOX HD-05 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)
60 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iBOX Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 1) SATA 6Gb/s
112 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eksternt harddiskkabinet 2,5" - iBox HD-05, blå, USB 3.2 Gen 1
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eksternt harddiskkabinet 2,5" - iBox HD-05, blå, USB 3.2 Gen 1
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
2Proshop DK60 kr99 krKøb
3CompuMail DK112 kr112 krKøb
4Boligcenter DK119 kr119 krKøb
5Vivas DK139 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå

PriceData har fulgt prisen på iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for iBOX HD-05 - Lagringspakning - 2.5 - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202660 kr4 kr (6%)
16. maj 202664 kr3 kr (5%)
15. maj 202661 kr4 kr (6%)
14. maj 202665 kr1 kr (2%)
8. maj 202664 kr1 kr (2%)
2. maj 202663 kr10 kr (14%)
1. maj 202673 kr10 kr (16%)
25. apr. 202663 kr1 kr (2%)
23. apr. 202664 kr1 kr (2%)
11. apr. 202663 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret