Gå til hovedindhold

IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle

IBF BetonSanitetEAN: 5706750045128
Pris fra 192,23 krtil 653 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 460,77 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192.23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IBF 425 x 100 mm topring, beton
192,23 kr
Til butik
IBF 425 x 100 mm topring, beton billede

Produktinformation

IBF 425 x 100 mm topring, beton

Produktspecifikationer

EAN: 5706750045128
Varenr.: 15843745464655
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Topring i beton Ø425, 100 mm
209 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IBF Beton 425x100mm topring beton
230,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle
263 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Topring Ø425X100 mm - Beton
285 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beton topring  425 x 100mm -
653 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN192,23 kr192,23 krKøb
2CompletVVS209 kr209 krKøb
3VVS.dk230,75 kr230,75 krKøb
4Elvvs.dk263 kr263 krKøb
5BilligVVS DK285 kr285 krKøb
6CS MEGASTORE DK653 kr852 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle

PriceData har fulgt prisen på IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle i 160 dage. Laveste pris i perioden er 192,23 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 252,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 192,23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for IBF Beton topring 100mm, til 425mm kegle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026192,23 kr38,52 kr (17%)
23. maj 2026230,75 kr38,52 kr (20%)
9. maj 2026192,23 kr18,78 kr (9%)
7. maj 2026211,01 kr19,74 kr (9%)
6. maj 2026230,75 kr19,74 kr (9%)
23. apr. 2026211,01 kr19,74 kr (9%)
22. apr. 2026230,75 kr19,74 kr (9%)
19. apr. 2026211,01 kr19,74 kr (9%)
18. apr. 2026230,75 kr19,74 kr (9%)
15. apr. 2026211,01 kr19,74 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret