Gå til hovedindhold

Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White

ZoneHåndklæderEAN: 5722000376088
Pris fra 249,95 krtil 299,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zone Denmark - Sauna Badehåndklæde 140x70 Cm
249,95 kr
Til butik
Zone Denmark - Sauna Badehåndklæde 140x70 Cm billede

Produktinformation

Sauna-serien er inspireret af de stramme linjer, man finder i en traditionel træbeklædt sauna,...

Produktspecifikationer

Mærke: zone
Kategori: bolig|tæpper og tekstiler|håndklæder og badelagner
EAN: 5722000376088
Varenr.: 751032
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Sauna Badehåndklæde 70x140 cm White/Soft Grey/Eucalyptus
299 kr
Til butik
ZONE Denmark - Zone Sauna Badehåndklæde 70x140 cm White/Soft Grey/Eucalyptus billede

Produktinformation

Sauna er navnet og striberne taler for sig selv. Serien er inspireret af de stramme linjer i en klassisk træbeklædt sauna, hvor designet leger elegant med perspektiv og farvebalance. Hver side af håndklædet fremhæver sin egen dominerende farve - en fin d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZONE Denmark
Farve: White
EAN: 5722000376088
Varenr.: ZO37608
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Sauna håndklæde White-soft grey-eucalyptus, 70x140 cm
-17%299,95 kr
Før 363 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White
299,95 kr
Til butik
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
2Rikki Tikki Shop299 kr299 krKøb
3KitchenTime DK299,95 kr348,95 krKøb
4Shopdyner299,95 kr299,95 krKøb
5Dynezonen299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White

PriceData har fulgt prisen på Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White i 106 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 249,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026249,95 kr49,05 kr (16%)
28. maj 2026299 kr49,05 kr (20%)
24. maj 2026249,95 kr50 kr (17%)
23. maj 2026299,95 kr50 kr (20%)
14. maj 2026249,95 kr49,05 kr (16%)
13. maj 2026299 kr49,05 kr (20%)
23. apr. 2026249,95 kr46,95 kr (23%)
18. apr. 2026203 kr46,95 kr (19%)
16. apr. 2026249,95 kr46,95 kr (23%)
27. mar. 2026203 kr96 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret