Gå til hovedindhold

Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta

ZoneHåndklæderEAN: 5722000376187
Pris fra 299 krtil 299,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 28. maj

Sammenlign priser på Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Sauna Badehåndklæde 70x140 cm Terracotta/Camel/Lupine
299 kr
Til butik
ZONE Denmark - Zone Sauna Badehåndklæde 70x140 cm Terracotta/Camel/Lupine billede

Produktinformation

Sauna er navnet og striberne taler for sig selv. Serien er inspireret af de stramme linjer i en klassisk træbeklædt sauna, hvor designet leger elegant med perspektiv og farvebalance. Hver side af håndklædet fremhæver sin egen dominerende farve - en fin d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZONE Denmark
EAN: 5722000376187
Varenr.: ZO37618
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Sauna håndklæde Terracotta-camel-lupine, 70x140 cm
-17%299,95 kr
Før 363 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta
299,95 kr
Til butik
Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta billede

Produktinformation

Størrelse: 1 stk. 70x140 cm Type: Badehåndklæde Vægt: 600 gram/m² Kvalitet: 100% bomuld Farve: Rød - Terractotta, Camel og Lupine Tekstiltype: Bomuld Serie: Sauna Brand: Zone Denmark Vask: 60° Tørretumbling: Ja Certificering: STANDARD 100 by OEK

Produktspecifikationer

Mærke: Zone
Kategori: Håndklæder
EAN: 5722000376187
Varenr.: 37618-4
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop299 kr299 krKøb
2KitchenTime DK299,95 kr348,95 krKøb
3Shopdyner299,95 kr299,95 krKøb
4Dynezonen299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta

PriceData har fulgt prisen på Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta i 99 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Håndklæde - 100% bomuld - Badehåndklæde 70x140 cm - Zone Denmark Sauna - Stribet Terracotta de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299 kr74 kr (33%)
28. maj 2026225 kr74 kr (25%)
24. maj 2026299 kr
23. maj 2026299,95 kr
10. maj 2026299 kr
9. maj 2026299,95 kr
5. maj 2026299 kr
4. maj 2026299,95 kr
18. apr. 2026299 kr
17. apr. 2026299,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret